SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSAMSUN HABERBaşkan Şahin: Samsun'u Hak Ettiği Seviyeye Ulaştıracağız

Başkan Şahin: Samsun'u Hak Ettiği Seviyeye Ulaştıracağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Sevdamız Samsun' adlı buluşmada, Samsun'un hak ettiği seviyeye ulaştırmak için çalıştıklarını söyledi. Şahin''İnşallah bize devam hakkı verildiğinde, belediye başkanlığımız devam ettiğinde Samsun'u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız' dedi.

+
-
Başkan Şahin: Samsun'u Hak Ettiği Seviyeye Ulaştıracağız

‘Sevdamız Samsun’ buluşmaları çerçevesinde STK’lar ve iş dünyasıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun’un gelecekte çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini belirtti.

ŞAHİN: SAMSUN'U HAK ETTİĞİ KALKINMIŞLIK SEVİYESİNE ULAŞTIRACAĞIZ 

Samsun kentinin daha da gelişmesi ve kalkınması için durmadan çalıştıklarını ifade eden Şahin, görevinin devam etmesi durumunda Samsun’un hak ettiği kalkınma seviyesine ulaştırmak için çalışacaklarını iletti.

Başkan Zihni Şahin, “İnşallah bize devam hakkı verildiğinde, belediye başkanlığımız devam ettiğinde sizlerle beraber, bütün STK’larla beraber yapacağımız toplantılar ve dayanışma içerisinde Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız. Çünkü bizim görevimiz bu. Samsun’da yaşayanlar olarak Samsunlu olarak biz Samsun’a karşı görevimizi yaptığımızda, Samsun’u kalkındırdığımızda dolayısıyla ülkemizi de kalkındırmış olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER