TEKKEKÖY HABERLERİ

HaberlerTEKKEKÖYTEKKEKÖY
Başkan Togar: 'Tekkeköy'ü Samsun'un başkenti yapacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı Hasan Togar, önümüzdeki 5 yılda Tekkeköy'ü Samsun'un başkenti yapacaklarına söz verdiğini söyledi.
TEKKEKÖY 25.3.2019
Başkan Togar: 'Biz her zaman sahalarda olduk'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'AK Parti ailesi her zaman sahada olan halkının kardeşinin mutluluğunu ve hüzünlerini paylaşan davası memleket meselesi olan büyük bir ailedir' dedi.
TEKKEKÖY 24.3.2019
Tekkeköy'e dev fabrika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan ilçeye kenevir fabrikası kurmasını istemesi Türk tekstil devlerinden bir tane firma yer talebinde bulundu.
TEKKEKÖY 23.3.2019
Togar: 'Yüreğimizde sadece Tekkeköy var'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte Çay Mahallesi'ndeki sanayi esnafını ziyaret etti.
TEKKEKÖY 22.3.2019
Togar: 'Biz çözümün parçalarıyız'
Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy halkının yüksek yaşam standartlarına ulaşması için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.
TEKKEKÖY 21.3.2019
Togar: 'Marka ilçe olduk'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Şehrimizin merkez ilçeleri sayılırken adından bahsedilmeyen bir ilçeyken, yatırımlar ve hayata geçen dev projeler sayesinde şehrin gelecek umudu olduk' dedi.
TEKKEKÖY 20.3.2019
Tekkeköy'de anlamlı proje!
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Atatürk Anaokulu öğrencileriyle birlikte çiçek tohumu ekti.
TEKKEKÖY 20.3.2019
Tekkeköy'de anlamlı proje
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Atatürk Anaokulu öğrencileriyle birlikte çiçek tohumu ekti.
TEKKEKÖY 20.3.2019
Togar: 'Tekkeköy için çalışan yorulmaz'
Togar: 'Tekkeköy için çalışan yorulmaz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, ara vermeden devam ediyor.
TEKKEKÖY 19.3.2019
Gençlerden Togar'a konvoylu destek
Cumhur İttifakı'na gönül veren gençler, Tekkeköy Belediye Başkanı ve AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar'a destek olmak için konvoy düzenledi.
TEKKEKÖY 17.3.2019
Togar'dan hodri meydan
Togar; ''Hodri meydan diyorum. Eğer belediyenin borcu dedikleri gibiyse ben belediye başkanlığından istifa edeceğim' dedi.
TEKKEKÖY 16.3.2019
40 yıllık cami özlemi sona eriyor
40 yıllık cami özlemi sona eriyor
Tekkeköy'ün en büyük ikinci mahallesi olan İstiklal Mahallesi'ne cami yapımına başlandı.
TEKKEKÖY 14.3.2019
Togar: 'Tekkeköy evimiz, hepinizi bekleriz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy aşkı olan herkese çağrı yaparak, 'Tekkeköy evimiz, hepinizi bekleriz' dedi.
TEKKEKÖY 13.3.2019
'Tekkeköy demek emek demektir'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberlerindeki heyet Tekkeköy'de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
TEKKEKÖY 12.3.2019
Togar: 'Müslüman mahallesinde salyangoz satmayın'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, sandık günü yaklaştıkça birilerinin çok ciddi panik yaparak kılık değiştirmeye başladığını ve adeta 'Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya' başladıklarını söyledi.
TEKKEKÖY 11.3.2019
Osmanlı hamamı Tekkeköy'e değer katacak!
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Hasan Togar, içerisinde havuz, sauna, tuz odası, buhar odası, masaj odası ve şok havuzu bulunan Osmanlı hamamının ilçeye ve çevresine değer katacağını söyledi.
TEKKEKÖY 10.3.2019
Togar: 'Tekkeköy'ü kimse bölemez'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Biz proje konuşuyoruz, hizmetleri konuşuyoruz, vatandaşımız için ne yaparız diye konuşuyoruz ama bakıyorum ki birileri, yakasına rozetini dahi takmadığı bir yerden aday olmuş, insanları ocu, bucu, şucu diye ayırıyor, bölüyor' dedi.
TEKKEKÖY 9.3.2019
Togar tempo artırdı
31 Mart yerel yönetim seçimlerine yönelik olarak seçim kampanyasına devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, bir gecede dokuz ev ziyareti ve toplantısı yaparak, yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam ediyor.
TEKKEKÖY 8.3.2019
Togar: 'Birlikte devam edeceğiz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Yarınlarımızı hiç kimsenin çalmasına, bu müthiş potansiyeli kimsenin şahsi egolarına teslim etme şansımız yoktur. Biz birlikte başladık, birlikte başardık, birlikte devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 7.3.2019
'Sizi yola doyuracağız'
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy'de coşkulu bir kalabalığa hitap etti. Demir, ' 31 Mart'tan sonra sizi yola doyuracağım' dedi.
TEKKEKÖY 6.3.2019
AK Parti Tekkeköy SKM'ye görkemli açılış
AK Parti Tekkeköy SKM'ye görkemli açılış
AK Parti Tekkeköy Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.
TEKKEKÖY 5.3.2019
Tekkeköy'de gelenek yine bozulmadı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a gelişlerinde Tekkeköy'de kendini görmek için bekleyen vatandaşları yine kırmayarak ilçeye ve ilçe halkına verdiği önemi bir kez daha ortaya koydu.
TEKKEKÖY 4.3.2019
Togar: 'Birlikte başladık, birlikte başardık'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Seçim Koordinasyon Merkezinde (SKM) vatandaşlar bir araya gelerek yaklaşan seçim sürecine yönelik bilgi alışverişinde bulundu.
TEKKEKÖY 28.2.2019
Başkan Togar'dan 'beka' vurgusu
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Mesele vatan, mesele bayrak, mesele millet olduğunda, hele ki etrafımızı saran ihanet çemberi böylesine saldırırken, 31 Mart'ta bu ilçenin yeniden bir tarih yazdığını dost da düşman da görecek' dedi.
TEKKEKÖY 26.2.2019
Togar: 'Tekkeköy bu şehrin geleceğidir'
Togar: 'Tekkeköy bu şehrin geleceğidir'
Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy'ün Samsun'un geleceği olduğunu söyledi.
TEKKEKÖY 25.2.2019
Tekkeköy beton yollarla örülüyor
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Gökçedere, Çayırçökek, Yeşildere, Zafer, Karatuzla, Kargılı, Akbaşlar ve Bakacak Mahallelerini birbirine bağlayan grup yollarında beton çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.
TEKKEKÖY 23.2.2019
Togar: '31 Mart beka meselesi'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hasan Togar, 31 Mart seçiminin, bir yerel seçimden çok beka meselesi olduğunu herkesin çok iyi anladığını söyledi.
TEKKEKÖY 21.2.2019
Tekkeköy'de Cumhur İttifakı'na tam destek
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar'ın Asarağaç'ta yaptığı mahalle buluşması, mitinge dönüştü.
TEKKEKÖY 20.2.2019
Togar için yürüdüler!
Kutlukent bölgesinde organize olan geçler Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar'a destek için yürüdüler.
TEKKEKÖY 19.2.2019
Togar: Beş kat fazla hizmet yapacağız
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Ülkemizin bekası ve yarınları için Cumhur İttifakı'na gönül veren yediden yetmişe tüm bireylerle ilçemizi ustalık dönemimizde daha güzel günlere taşıyacağız' dedi.
TEKKEKÖY 17.2.2019
Muharrem İnce Samsun'da cigoş oynadı
Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekkeköy Belediye Başkan adayı Tansu Çıkış'ın mitingine katılan eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, vatandaşlarla birlikte cigoş oynayıp, halay çekti.
TEKKEKÖY 17.2.2019
Togar: 'Gönüller bir olunca engeller ortadan kalkıyor'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Hava şartları ve mesafeler her ne olursa olsun gönüller bir olunca engeller ortadan kalkıyor' dedi.
TEKKEKÖY 15.2.2019
Togar: 'Vatandaşlarımızın her anında yanındayız'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Doğumdan ölüme kadar hayatın her safhasında vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 14.2.2019
Togar: 'Hepimizin amacı daha güzel bir Tekkeköy'
Tekkeköy AK Parti Belediye Meclis üyesi aday adayları ile bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Büyük AK Parti ailesinin fertleri olarak bir kez daha birlik beraberliğimizi sergiledik. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız ve Allah'ın izniyle yolumuza devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 13.2.2019
Hurdadan sanata
Samsun Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, kullanılmayan atık metal malzemelerden ilginç sanat eserleri yapıyor.
TEKKEKÖY 13.2.2019
Tekkeköy Belediyesi personelinden birliktelik vurgusu
Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesi personeli ve aileleriyle bir araya geldi.
TEKKEKÖY 12.2.2019
Başkan Togar: 'Bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha nice başarılara imza atacağız' dedi.
TEKKEKÖY 11.2.2019
Başkan Togar gençlerle buluştu
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar gençler tarafından organize edilen kahvaltı programında ilçenin farklı mahallelerinden bir araya gelen gençlerle buluştu.
TEKKEKÖY 10.2.2019
Tekkeköy Devlet Hastanesinin temeli atılıyor
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Sağlık Bakanlığından alınan son bilgiler doğrultusunda 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesinin temelinin bu ay içerisinde atılacağını açıkladı.
TEKKEKÖY 9.2.2019
Togar: 'Tekkeköy'ü birlikte yönetmeye devam edeceğiz'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bugüne kadar ilçemizi birlikte yönettik, birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi.
TEKKEKÖY 8.2.2019
Başkan Togar: '2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.
TEKKEKÖY 7.2.2019
Togar'dan miting gibi toplantı!
Togar'dan miting gibi toplantı!
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
TEKKEKÖY 6.2.2019
Togar: 'Gönül belediyeciliği her zaman yol haritamız oldu'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Beş yılda hayallerin ötesinde projeler halkımız ile istişareler ve ortak akıl çerçevesinde ilçemizde hayat buldu. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak ibaret olmadığını, gönülleri de yapmaktan geçtiğini gayet iyi biliyoruz' dedi.
TEKKEKÖY 5.2.2019
Togar: 'Tekkeköy, 2023'te şehrin yaşam merkezi olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı ve AK Parti'den Cumhur İttifakı'nın Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 'İddia ediyorum, 2023 yılında bu şehrin her manada yaşam merkezi Tekkeköy ilçesi olacaktır' dedi.
TEKKEKÖY 5.2.2019
Tekkeköy'de cami temel atma töreni
Tekkeköy İlçesi Yeni Büyüklü Mahallesi Yukarı Mahmutlu Camisi'nin temeli okunan Kur'an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından atıldı.
TEKKEKÖY 31.1.2019
Tekkeköy Belediyesinden 'Hoş geldin bebek seti'
Tekkeköy Belediyesi, ilçede ikamet eden ve yeni bebeği olan ailelerin bebeklerinin ilk ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak ve ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla başlattığı proje kapsamında, ailelere 'Hoş geldin bebek seti' ulaştırmaya devam ediyor.
TEKKEKÖY 29.1.2019
Tekkeköy Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Tekkeköy Belediyesi beş yıl içerisinde araç filosuna kattığı iş makineleri ve hizmet araçları ile 62 mahallenin tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek konuma geldi.
TEKKEKÖY 27.1.2019
Tekkeköy'de spor tesisi sayısı dört kat arttı
Tekkeköy'de spor tesisi sayısı dört kat arttı
Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdürüyor.
TEKKEKÖY 24.1.2019
Tekkeköy'de spor tesisi sayısında büyük artış!
Tekkeköy'de spor tesisi sayısında büyük artış!
Tekkeköy Belediyesi spora ve sporcuya her alanda desteğini sürdürüyor.
TEKKEKÖY 24.1.2019
Tekkeköy İki Heyecanı Birden Yaşıyor!
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen Cumartesi günü Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Tekkeköy'e büyük bir müjde verdi.
TEKKEKÖY 23.1.2019
Tekkeköy'de yurt ve fakülte heyecanı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen Cumartesi günü Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Tekkeköy'e büyük bir müjde verdi. Samsun'a özellikle Tekkeköy'e öğrenci yurdu yapılacağı müjdesini veren Cumhurbaşkanının sözleri Tekkeköy'de büyük heyecan uyandırdı.
TEKKEKÖY 23.1.2019
Togar: 'Daha çok işimiz var'
Togar: 'Daha çok işimiz var'
Başkan Togar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirmelerde bulundu
TEKKEKÖY 22.1.2019
Bu liseden mezun olan işsiz kalmıyor
Samsun Ali Emine Kahvecioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri lise bünyesinde bulunan birçok alanda gördükleri uygulamalı eğitim ve yaptıkları stajlar sayesinde mezuniyetten sonra istihdam konusunda herhangi bir zorluk yaşamıyor.
TEKKEKÖY 19.1.2019
Tekkeköy Türkiye'ye örnek oluyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Ali Emine Kahvecioğlu Endüstri Meslek Lisesi ve ilçeye yapılacak olan 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi şantiyesini ziyaret ettiler.
TEKKEKÖY 17.1.2019
Samsun'da Cumhurbaşkanı hazırlığı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ocak Cumartesi günü yapılacak 'AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak.
TEKKEKÖY 17.1.2019
Tekkeköy Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ağırlamaya Hazırlanıyor
19 Ocak Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan 'AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacak olması Tekkeköy genelinde büyük heyecan oluştururken, ilçede yediden yetmişe herkes o güne kilitlendi.
TEKKEKÖY 16.1.2019
Tekkeköy Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağırlamaya hazırlanıyor
19 Ocak Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan 'AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacak olması Tekkeköy genelinde büyük heyecan oluştururken, ilçede yediden yetmişe herkes o güne kilitlendi.
TEKKEKÖY 16.1.2019
Tekkeköy Belediyesi sanayilere el attı
Tekkeköy Belediyesi, ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve binlerce kişinin çalıştığı sanayi sitelerinde uzun ömürlü, kalıcı ve kapsamlı beton yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
TEKKEKÖY 15.1.2019
Tekkeköy Belediyesi sanayilere el attı
Tekkeköy Belediyesi, ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve binlerce kişinin çalıştığı sanayi sitelerinde uzun ömürlü, kalıcı ve kapsamlı beton yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
TEKKEKÖY 15.1.2019
Togar: 'Tekkeköy AK belediyecilik ile çağ atladı'
Togar: 'Tekkeköy AK belediyecilik ile çağ atladı'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'ün AK belediyecilik ile birlikte çağ atladığını söyledi.
TEKKEKÖY 14.1.2019
Samsun Haberler: Tekkeköy'ün Tarihi Bu Müzede Sergilenecek
Tekkeköy'ün yakın tarihinin içerisinde sergileneceği tarihi binaların restorasyonunun ardından ilçe halkından müze olacak eski yapılarda sergilenecek tarihi materyallerin toplanmasına başlanıldı.
TEKKEKÖY 13.1.2019
Tekkeköy'ün tarihi bu müzede sergilenecek
Tekkeköy'ün yakın tarihinin içerisinde sergileneceği tarihi binaların restorasyonunun ardından ilçe halkından müze olacak eski yapılarda sergilenecek tarihi materyallerin toplanmasına başlanıldı.
TEKKEKÖY 13.1.2019
Samsun'da Eğitime Kar Engeli
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle taşımalı eğitim yoluyla gelen öğrenciler için eğitime yarın ara verildi.
TEKKEKÖY 10.1.2019
Tekkeköy'de tipi etkili oldu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ilçenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası yollarda devam eden karla mücadele çalışmalarını yerinde takip ettiler.
TEKKEKÖY 10.1.2019
Tekkeköy'de tipi etkili oldu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ilçenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası yollarda devam eden karla mücadele çalışmalarını yerinde takip ettiler.
TEKKEKÖY 10.1.2019
Samsun Haberleri: Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesinde sona gelindi
Tekkeköy Belediyesi Eğitim Kültür ve Sağlık Merkezinin birinci katında 450 metre karelik bir alanın belediye tarafından Kültür Bakanlığına tahsis edilmesi ve tadilatının tamamlanmasıyla İlçe Halk Kütüphanesi yenilenen yerinde hizmet vermeye hazırlanıyor.
TEKKEKÖY 8.1.2019
Tekkeköy Devlet Hastanesi şantiyesi kuruldu
Tekkeköy'ün bir asırlık özlemini, kanayan yarasını dindirecek olan Devlet Hastanesinin yapılacağı alanda somut adımlar atılmaya başlanarak şantiye kuruldu.
TEKKEKÖY 7.1.2019
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Tekkeköy'de '2023 Vizyon Çalıştayı'
Samsun Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen '2023 Vizyon Çalıştayı' gerçekleşti.
TEKKEKÖY 7.1.2019
Samsun Haberleri: Tekkeköy Osmanlı Hamamına Kavuşuyor
Tekkeköy Belediyesi ilçenin birçok noktasında başladığı projelerini tek tek tamamlayarak hizmete açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Osmanlı hamamının da açılışı yakında yapılacak.
TEKKEKÖY 6.1.2019
Tekkeköy Osmanlı hamamına kavuşuyor
Tekkeköy Belediyesi ilçenin birçok noktasında başladığı projelerini tek tek tamamlayarak hizmete açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Osmanlı hamamının da açılışı yakında yapılacak.
TEKKEKÖY 6.1.2019
 Samsun Haberleri: CHP O İlçede Adayını Açıkladı
Samsun Haberleri: CHP O İlçede Adayını Açıkladı
CHP, Tekkeköy İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek aday adayı olan Tansu Çıkış'ı açıkladı.
TEKKEKÖY 4.1.2019
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de 2019'un ilk meclis toplantısı
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de 2019'un ilk meclis toplantısı
Tekkeköy Belediyesinde 2019 yılının ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Hasan Togar'ın başkanlığında yapıldı.
TEKKEKÖY 2.1.2019
2019'da Tekkeköy'e dev projeler
Tekkeköy'de yeni projelerin yeni yılla birlikte art arda sıralanacağının müjdesini veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılı ve sonrasındaki yıllarda da ilçemizde örnek projeler hayata geçirmeyi hedefliyoruz' dedi.
TEKKEKÖY 1.1.2019
Samsun Haberleri: Togar 2019 Hayalini Açıkladı
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 2019 yılı içerisinde en büyük hayalinin ilçeye bir fakülte ve öğrenci yurdu kazandırmak olduğunu söyledi.
TEKKEKÖY 31.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de 4.5 Yılda Büyük Hizmet
Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, Tekkeköy'ün 50 yıllık tarihinde yapılan alt yapı hizmetlerinin 10 katının son 4,5 yılda yapıldığını söyledi.
TEKKEKÖY 29.12.2018
Karakaya: 'Tekkeköy'de 50 yılda yapılanın 10 katını son 4,5 yılda yaptık'
SAMSUN (İHA) – Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, Tekkeköy'ün 50 yıllık tarihinde yapılan alt yapı hizmetlerinin 10 katının son 4,5 yılda yapıldığını söyledi.
TEKKEKÖY 29.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy Tarihi Kitaplaştırıldı
Tekkeköy Belediyesi Kültür Müdürü Şeref Aydın, tarihi M.Ö. 60 bin yıllarına dayanan Tekkeköy'ün akademik ve bilimsel karşılığı olan ilk kitabını çıkarttıklarını söyledi.
TEKKEKÖY 28.12.2018
Tekkeköy tarihi kitaplaştırıldı
Tekkeköy Belediyesi Kültür Müdürü Şeref Aydın, tarihi M.Ö. 60 bin yıllarına dayanan Tekkeköy'ün akademik ve bilimsel karşılığı olan ilk kitabını çıkarttıklarını söyledi.
TEKKEKÖY 28.12.2018
Samsun Haberleri: Togar: '2019 Tekkeköy'ün yılı olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bırakarak, yeni yıla adından söz ettirecek projelerle merhaba demeye hazırlanıyoruz ' dedi.
TEKKEKÖY 27.12.2018
Togar: '2019 Tekkeköy'ün yılı olacak'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hizmetlerle dolu bir yılı daha geride bırakarak, yeni yıla adından söz ettirecek projelerle merhaba demeye hazırlanıyoruz ' dedi.
TEKKEKÖY 27.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'den sosyal belediyecilik
Tekkeköy Belediyesi ilçe sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarına farklı alanlarda kol kanat germeye, yardımcı olmaya devam ediyor.
TEKKEKÖY 25.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Yol Seferberliği
Tekkeköy Belediyesi öğrencilerin okula gelip giderken kullandıkları yolun öğrencilere birçok sorun oluşturduğunu görerek talepler doğrultusunda yeni yol açmak için çalışma başlattı.
TEKKEKÖY 24.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Özlem Son buluyor
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Özlem Son buluyor
Tekkeköy'e yapılacak hastane alanında şantiye kurulmaya başlandı
TEKKEKÖY 20.12.2018
Samsun Haberleri: Demir: Birlikte Ve İstişare İle Yönetmeye Talibiz
Samsun Haberleri: Demir: Birlikte Ve İstişare İle Yönetmeye Talibiz
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarına Tekkeköy'de devam etti.
TEKKEKÖY 20.12.2018
Asansörler MMO'ya Emanet
Tekkeköy Belediyesi, ilçe sınırları içinde yer alan tüm asansörlerin periyodik bakım kontrolü için Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi ile protokol imzaladı.
TEKKEKÖY 18.12.2018
Samsun Haberleri: Başkan Togar'dan Hafta Sonu Mesaisi!
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yoğun temposunu hafta sonu da sürdürerek ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
TEKKEKÖY 16.12.2018
Başkan Togar: 'Sanayilerde çalışmalarımız devam ediyor'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir araya geldi.
TEKKEKÖY 13.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de İki Mahalleye Müjde!
Mahalle sakinlerine doğalgaz müjdesi veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Samgaz ile koordineli bir şekilde doğalgaz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kirazlık ve Asarağaç Mahallemizde 650 hanemizin doğalgaz alabilmesi için çalışma başlattık' dedi.
TEKKEKÖY 9.12.2018
Samsun Haberleri: 'Tekkeköy Değişiyor Ve Güzelleşiyor'
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hızla süren yapılaşmanın yanında yürütmüş olduğumuz çalışmalarımız neticesinde ilçemiz her geçen gün değişiyor ve güzelleşiyor' dedi.
TEKKEKÖY 5.12.2018
Samsun Haberleri: 10 Yaşındaki Çocuğa Taciz!
Samsun Haberleri: 10 Yaşındaki Çocuğa Taciz!
Samsun'da 10 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddia edilen 1 şahıs jandarma tarafından gözaltına alındı.
TEKKEKÖY 5.12.2018
Tekkeköy'de Ahmet Önder Tamam Gibi
Milliyetçi Hareket Partisi Tekkeköy'de bir dönem Gazi Belediye Başkanlığı'nda özel kalem müdürlüğü yapan Ahmet Önder ile seçimlere girmeye hazırlanıyor.
TEKKEKÖY 3.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'e Bir Okul Sözü Daha!
Tekkeköy'deki okul sayısının 4,5 yılda hedeflenen seviyenin üzerine çıktığını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköylü hayırsever Melek-Kadir Korkmaz çiftinin ilçeye ikinci bir okul yapma sözü verdiklerini belirtti.
TEKKEKÖY 2.12.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Sıfır Atık
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Sıfır Atık
Tekkeköy Belediyesi'nce başlatılan geri dönüşüm faaliyetleri, projeleri ve eğitimleri devam ediyor.
TEKKEKÖY 29.11.2018
Samsun Haberleri: Başkan Togar'dan ortak akıl vurgusu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Beyaz Masada ilçe halkının taleplerini dinlediler.
TEKKEKÖY 26.11.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'e Estetik Dokunuş
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın göreve gelmesiyle başlayan değişim rüzgarları her alanda artarak, ilçenin çehresi değişmeye ve güzelleşmeye devam ediyor.
TEKKEKÖY 25.11.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'de Hastanenin Temeli Aralık'ta Atılacak!
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Aralık ayının sonuna kadar 250 yataklı Tekkeköy İlçe Devlet Hastanesinin temelini atmayı planladıklarını söyledi.
TEKKEKÖY 23.11.2018
Tekkeköy Mağaraları'na Turizm Acentalarının Tur Listesine Girdi!
Karadeniz'deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi, yerli ve yabancı turizm acentelerinin tur programlarına girdi.
TEKKEKÖY 21.11.2018
Tekkeköy'e Sürpriz Aday adayı
Tekkeköy'e Sürpriz Aday adayı
Samsun Ülkü Ocakları eski Başkanı Yalçın Altıntaş Tekkeköy'e aday adayı mı olacak?
TEKKEKÖY 21.11.2018
Samsun Haberleri: Tekkeköy'e Fakülte Ve Öğrenci Yurdu Yapılacak
Samsun Haberleri: Tekkeköy'e Fakülte Ve Öğrenci Yurdu Yapılacak
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'e fakülte ve öğrenci yurdu kazandıracaklarını söyledi.
TEKKEKÖY 20.11.2018
Samsun Haberleri: Yaşlı Kadın Yangında Hayatını Kaybetti
Samsun'da bir evde yangın çıktı. Evin içinde bulunan yaşlı kadın, yürüteçle dolaştığı için kaçamayarak alevler içinde hayatını kaybetti.
TEKKEKÖY 15.11.2018