SİYASET HABERLERİ

HaberlerSİYASETSİYASET
Apaydın: 'Siyaset ve spor camiasının başı sağ olsun'
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, 'Spor camiasına büyük hizmetler veren Fikret Ünlü'ye Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum' dedi.
SİYASET 19.2.2019
Güler: 'Temiz siyaset yapacağız'
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 'Bizim en büyük değerimiz Ordulu olmaktır. Bundan sonraki çalışmalarımız Ordu'nun bir dünya markası olması yolunda olacaktır' dedi.
SİYASET 18.2.2019
İmamoğlu: 'Sporun içine zerre kadar siyaseti katanları kapıdan içeriye sokmayın'
Sarıyer'de amatör spor kulübü yöneticileri ve sporcularıyla bir araya gelen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, 'Sporun içine zerre siyaseti katanları kapıdan içeriye sokmayın arkadaşlar. Sporun içindeki siyaset, hani elbise giyersin yakışmaz ya, ona da yakışmaz' dedi.
SİYASET 17.2.2019
Samsun siyasetinde kartlar yeniden karıldı
Samsun siyasetinde kartlar yeniden karıldı
Cumhur İttifakı adayları 19 Ocak'ta açıklandığında Samsun siyasetinde taşlar yerinden oynadı kartlar yeniden karıldı.
SİYASET 27.1.2019
Hüseyin Sözlü:'Demokrasiye, siyasete ve siyasetçiye karşı yapılmış alçakça saldı
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, katıldığı yemekli toplantıda bıçaklanan Ak Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni'ye yapılan saldırının alçakça olduğunu dile getirdi.
SİYASET 25.1.2019
Samsun'da siyaset karıştı!
AK Parti yerel seçimler öncesinde adaylarını açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi de iki ilçesinin adayını açıkladı. Gözler dışarda kalan isimlere çevrildi asıl hareket o isimlerin etrafında olacak şimdi.
SİYASET 21.1.2019
Samsun Siyaseti Hareketlendi! 2 MHP'li isimden adaylık çıkışı
Samsun'da bu akşam yaşanan gelişmele neticesinde Necattin Demirtaş İlkadım için, Şerif Ün ise Kavak'ta aday olacağını belirtti.
SİYASET 20.1.2019
Siyaset, bürokrasi ve iş dünyası buluştu, dolarlar havada uçuştu
Siyaset, bürokrasi ve iş dünyası buluştu, dolarlar havada uçuştu
Diyarbakır'da siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının buluştuğu düğünde, dolarlar havada uçuştu.
SİYASET 20.1.2019
Samsun Siyasetinde Kader Haftası!
Samsun Siyasetinde Kader Haftası!
Yeni bir haftaya bugün itibari ile merhaba dedik. Bu hafta Samsun siyasetinin de şekilleneceği hafta olacak.
SİYASET 7.1.2019
Samsun'da Siyasi Değişim!
Samsun siyaseti dün akşam tabiri caiz ise sil baştan yazıldı. Cumhur ittifakının iki il başkanının da görevden alınması seçime günler kala teşkilatlarda soğuk duş etkisi yarattı.
SİYASET 3.1.2019
Samsun Haberleri: 'Muhtarlığı Siyasete Bulaştırmayın'
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Tarihinde kadının Siyasetteki Rolü ve Önemi konulu konferans Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde yapıldı. Konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk, muhtarları siyasete bulaşmamaları konusunda uyardı.
SİYASET 8.12.2018
'Gençler Siyasete Girmeli'
AK Parti'den meclis üyeliği için Çarşamba İlçe Başkanlığına müracaat eden Avukat Harun Can, gençlerin siyasete girmesi gerektiğini ve kendisinin de gençlerin sorunlarının çözümüne katkı vermek için bu yolu seçtiğini söyledi.
SİYASET 6.12.2018
Siyasette Fuat Köktaş Farkı
Samsun'da yerel seçimler öncesi kimlerin aday olacağı merakla beklenirken AK Parti'nin büyükşehir belediye başkan adayı Mustafa Demir açıklandı da siyaset biraz hareket kazandı.
SİYASET 5.12.2018
Samsun Haberleri: Başkan Şahin:Siyaseti Dernekten İçeri Sokmayın
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Hangi partiden, hangi görüşten olursanız olun lütfen siyaseti dernekten içeri sokmayın. Çünkü dernekler siyasete alet edildiğinde kesinlikle başarısız olacaklardır' dedi.
SİYASET 18.11.2018