MUHARREM İNCE HABERLERİ

HaberlerMUHARREM İNCEMUHARREM İNCE
Muharrem İnce ile Cemal Enginyurt mahkemelik oldu
Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'a 50 bin liralık tazminat davası açtı. Davanın açıldığını ise Enginyurt kendisine ait sosyal medya hesabından duyurdu ve CHP'li İnce'ye sert tepki gösterdi.
MUHARREM İNCE 20.3.2019
İnce: Ezan bağımsızlığın simgesidir
Muharrem İnce, 24 Haziran seçimlerinde söylediklerini hatırlatarak, 'Bunlar seçimi kazanınca kuyruklar olacak, dövizler artacak dedik; çıktı. O kuyruklar varlıktan oluyor dediler. Siz o kuyruklarda zengin insan gördünüz mü? Türkiye'de soğan kuyruğu var' dedi.
MUHARREM İNCE 17.3.2019
Muharrem İnce Samsun'da cigoş oynadı
Samsun'da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekkeköy Belediye Başkan adayı Tansu Çıkış'ın mitingine katılan eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, vatandaşlarla birlikte cigoş oynayıp, halay çekti.
MUHARREM İNCE 17.2.2019
Muharrem İnce'den Hükümete Tanzim Satış Tepkisi
CHP'li Muharrem İnce, hükümetin gıda fiyatlarını düşürmek için hayata geçirdiği gıda tanzim satış projesine tepki gösterdi.
MUHARREM İNCE 10.2.2019
'Seçime kadar indirim seçimden sonra bindirim'
CHP'nin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Muharrem İnce, Konya'nın Seydişehir ilçesinde, partisinin seçim bürosunun açılışına katıldı.
MUHARREM İNCE 31.1.2019
Bahçeli'den zehir zemberek sözler : Vay densiz vay!
Partisinin aday tanıtım toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, isim vermeden 'Yerel seçimi beka sorunu olarak anlatmak zeka sorunudur' diyen Muharrem İnce'ye tepki gösterdi.
MUHARREM İNCE 24.1.2019
Muharrem İnce, Seçim Çalışmalarına Başladı
CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, 31 Mart seçimlerinde tüm ülkeyi karış karış gezeceğini söyledi. Seçim çalışmalarına Orhangazi'den başlayan İnce, 'Nasıl ki Cumhurbaşkanlığı seçiminde hepiniz beni seçtirmek için çalıştıysanız, bende şimdi arkadaşlarımı seçtirmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım' dedi.
MUHARREM İNCE 15.12.2018
İnce'nin Şartı 'Eğilim Yoklaması' Yapılması
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasındaki görüşme bitti. Muharrem İnce görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, ''Eğilim yoklaması olursa, yarışa gireceğim''oldu.
MUHARREM İNCE 22.11.2018
İnce Kılıçdaroğlu'ndan Randevu İstedi
İnce Kılıçdaroğlu'ndan Randevu İstedi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce'nin randevu istediği öğrenildi.
MUHARREM İNCE 15.11.2018