HaberlerSamsunsporSamsunspor, 2023'e Kadar Yılport! 

Samsunspor, 2023'e Kadar Yılport!  - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Türkiye Futbol Federasyonu, kulübün adının 2022-23 sezonu sonuna kadar Yılport Samsunspor olmasını onayladı. 

+
-
Samsunspor, 2023'e Kadar Yılport! 

Samsunspor Kulübü  resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre TFF, kulübün adının 2022-23 sezonu sonuna kadar Yılport Samsunspor olmasını onayladı. Açıklamanın tam metni şu şekilde: 

"Kulübümüzün lige katılım ismi için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yaptığı başvuru onaylandı. Samsunspor'un ismi 2022-23 sezonu sonuna kadar 'Yılport Samsunspor' oldu.

Kulübümüzün TFF'ye lige katılım ismi için yaptığı başvuru onaylandı. TFF 'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: 


Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkanlığı, 23.08.2019 tarihli yazısıyla federasyonumuza başvurarak Yılport Holding Anonim Şirketi ile imzaladığı sponsorluk sözleşmesi gereğince, kulübün tüzel kişiliğinin baki kalması kaydıyla 2022-23 sezonu sonuna kadar federasyonumuz nezdinde liglere katılım isminin 'Yılport Samsunspor' olarak kayıtlarda yer almasını talep etmiştir. Dosya evrakının incelenmesi neticesinde, gerekli evrakın federasyonumuza iletildiği görülmüş olup, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş .'nin 2022-23 sezonu sonuna kadar müsabakalara 'Yılport Samsunspor' ismi ile katılmasının kabulüne, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 09.09.2019 tarih ve 11 sayılı toplantısında karar verilmiştir."Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçının canlı yayını hangi kanaldaSAMSUNSPOR
Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçının canlı yayını hangi kanalda?
Samsunspor'da 11 Değişiyor MuSAMSUNSPOR
Samsunspor'da 11 Değişiyor Mu?
Lig'e Nasıl BaşladıkSAMSUNSPOR
Lig'e Nasıl Başladık?
Samsunspor maçları dijital platformdaSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları dijital platformda

EN ÇOK OKUNANLAR

İki otomobilin çarpıştığı kazada sürücü araçta sıkıştı İki otomobilin çarpıştığı kazada sürücü araçta sıkıştıMaltepe'de silahlı saldırı: 1 yaralı Maltepe'de silahlı saldırı: 1 yaralıMFÖ Denizli'de sahne aldı MFÖ Denizli'de sahne aldı
SIRADAKİ HABER