HaberlerSamsun BüyükşehirSamsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti - Samsun Büyükşehir Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne iş yapan taşeron firmalarda çalışan işçiler müteahhitlerden paralarını alamadıkları gerekçesi ile belediye önünde toplandılar.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediyesi onlarca babayı mağdur etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi ’ne iş yapan taşeron firmalarda çalışan park bahçe işçileri müteahhitlerden paralarını alamadıkları gerekçesi ile belediye önünde toplandılar.

Belediyenin müteahhitlere hak ediş ödemesi yapmaması nedeniyle maaşlarını alamadıklarını anlatan işçiler okulların açılması ile birlikte çocuklarının okul masrafları için acil paraya ihtiyaçları olduğunu söylediler.

Belediyenin 4 aydır taşeron firmalara hak ediş ödemediği ortaya çıktı.

HABER: AHMET ALTÜRK  Anıt Park 'dumansız hava sahası' ilan edildiSAMSUN HABER
Anıt Park 'dumansız hava sahası' ilan edildi
Anıt Park artık 'Dumansız Hava Sahası' ilan edildiSAMSUN HABER
Anıt Park artık 'Dumansız Hava Sahası' ilan edildi
Samsun'da otomobil ile tır çarpıştıSAMSUN HABER
Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı
Samsun'da ağaçlar sayesinde hayatı kurtulduSAMSUN HABER
Samsun'da ağaçlar sayesinde hayatı kurtuldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Kan donduran açıklama! Öldürüp attık Kan donduran açıklama! Öldürüp attıkFındık üreticisine müjdeli haber geldi! Fındık üreticisine müjdeli haber geldi!Son dakika güncel fındık fiyatları ne kadar? Son dakika güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman? Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman?Samsun Namaz saatleri Samsun Namaz saatleriSamsun Büyükşehir Belediyesi, verilen zammı geri çekti! Samsun Büyükşehir Belediyesi, verilen zammı geri çekti!Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanada? Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanada?Samsun'da binlerce işçi alınacak! Samsun'da binlerce işçi alınacak!Yıldırım: Biz Bitti Demeden Bitmez Yıldırım: Biz Bitti Demeden BitmezSamsunspor maçları dijital platformda Samsunspor maçları dijital platformda
SIRADAKİ HABER