SON DAKİKA

2 asker şehit oldu
<>
HaberlerSamsun HaberleriSamsun Piazza'da 'Lego Festivali' başlıyor

Samsun Piazza'da 'Lego Festivali' başlıyor - Samsun Haberleri

Her yaş grubundan tutkunları olmakla birlikte çocukların en gözde oyuncağı olan binlerce parça Lego, Samsun Piazza'da, doyumsuz 23 Nisan eğlencesi yaşatacak.

+
-
Samsun Piazza'da 'Lego Festivali' başlıyor

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi , Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ’nda, çocukları Lego Festivali’nde buluşturacak.


Çocuklara bayramı erken yaşatmaya hazırlanan  Samsun Piazza ’da 19 Nisan Cuma günü başlayacak Lego Festivali, 28 Nisan tarihine kadar her gün saat 13.00 ile 20.00 arasında küçük misafirlerini konuk edecek.


Her yaş grubundan tutkunları olmakla birlikte çocukların en gözde oyuncağı olan binlerce parça Lego,  Samsun lu çocukların hayal dünyasıyla şekillenecek. 


Legoların büyülü dünyasının kapılarını aralayacak olan çocuklar, unutulmaz bir bayram eğlencesi yaşayacak. Festivale katılacak çocuklar, dev Lego heykelleri ve Legolardan yapılan birbirinden ilginç oyuncaklarla hem eğlenecek hem el becerilerini geliştirip, hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.

 SIRADAKİ HABER
}