SON DAKİKA

Türk lirası ile ihracata kredi desteği
<>
HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demir: 'Halkımızın desteği bize güç veriyor'

Başkan Demir: 'Halkımızın desteği bize güç veriyor' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Halkımızın sevgisi, desteği bize şimdiden büyük güç veriyor. Samsun'u Samsunlularla birlikte yöneteceğiz' dedi.

+
-
Başkan Demir: 'Halkımızın desteği bize güç veriyor'

Samsun lular, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndaki mesaisine başlayan  Mustafa Demir 'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri sürüyor. Vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletiyor.

BAŞKAN, SAMSUNLULARIN ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR 


Geçen hafta Perşembe günü makam koltuğuna oturan  Mustafa Demir , adeta  Samsun luların ziyaretçi akınına uğruyor. Büyükşehir Belediyesine gelen çok sayıda vatandaş, makamında ziyaret ettikleri Başkan Demir'e hayırlı olsun dileklerini iletiyor. Vatandaşlar Başkan Demir'e, 'Samsunumuzun önünde artık yepyeni bir dönem var. Bu yeni dönemde sizler ve ekibiniz ile Samsunumuzun çok önemli hizmet ve yatırımlara kavuşacağına inanıyoruz' dediler.

'SAMSUN'U SAMSUNLULARLA BERABER YÖNETECEĞİZ' 


Halkın yoğun ilgisine teşekkür eden  Mustafa Demir  ise,  'Samsun  için yeni bir başlangıca imza attık. Vatandaşlarımızın ilk günden sevgisi, desteği şimdiden mutluluk ve moral kaynağımız oldu. Her zaman söylediğim gibi  Samsun 'u Samsunlularla yönetmek için yola çıktık ve kolları sıvadık. Gelecek güzel günlere hep birlikte uzanacağız. Halkımızın sevgisi, desteği bize şimdiden büyük güç veriyor.  Samsun'u Samsunlularla birlikte yöneteceğiz ' şeklinde konuştu.

 AK Parti'den belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgilendirme toplantısıSAMSUN HABER
AK Parti'den belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgilendirme toplantısı
AK Parti'den Bilgilendirme ToplantısıSAMSUN HABER
AK Parti'den Bilgilendirme Toplantısı
'Türkiye, diyabet yaygınlığının en yüksek olduğu ülke'SAMSUN HABER
'Türkiye, diyabet yaygınlığının en yüksek olduğu ülke'
Samsunlu engelli sporcu Türkiye 2'incisi olduSAMSUN HABER
Samsunlu engelli sporcu Türkiye 2'incisi oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecek Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecekBakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundu Bakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulunduAK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadıPendik'te trafik kazası; 6 yaralı Pendik'te trafik kazası; 6 yaralıAsker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralı Asker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralı

SIRADAKİ HABER
}