SON DAKİKA

Kazak Cumhurbaşkanı Nazarbayev istifa etti!
<>
HaberlerBatman HaberleriŞehit yakınları ve gazilerden İHA'ya vefa ödülü

Şehit yakınları ve gazilerden İHA'ya vefa ödülü - Batman Haberleri

Batman Sason Gazileri ve Şehit Yakınları Derneği tarafından düzenlenen vefa töreninde İhlas Haber Ajansı'na (İHA) Gazi ve Şehit Yakınları Vefa Ödülü verildi.

+
-
Şehit yakınları ve gazilerden İHA'ya vefa ödülü

Sason Şehit Yakınları ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasında düzenlenen programda konuşan Dernek Başkanı Mutalip Çelik, gazi ve şehit yakınları olarak ilkini düzenledikleri vefa ödülünü bütün üyelerin ortak kararıyla İhlas Haber Ajansı'na vermeyi uygun gördüklerini söyledi. Çelik, 'İhlas Haber Ajansı, gerek yurt genelinde olsun, gerek ilimizdeki yaptığı bütün haberlerinde ülkemizin ve milletimizin menfaat ve çıkarlarını göz önünde bulundurarak yapmasından dolayı derneğimizin ilk ödülünü İHA'ya vermeyi uygun gördük. Bizler bu vatanın bölünmez bütünlüğünü savunmak için yakınlarımızı şehit verdik, gazi edildik. Savaşlar ve mücadeleler sadece cephelerde yapılmaz. Askerlerimiz, korucularımız ve diğer güvenlik güçlerimiz silahlı mücadeleyi yürütürken bizler de imkanlarımızla mücadelemizi yürütmeliyiz. Ülkemizin köklü basını olan İhlas Haber Ajansı da yaptığı haberleri ile sürekli üzerine düşeni yapmaktadır. Bizler bu ajansı daima yanımızda gördük ve sürekli desteğini bizlerden esirgemediğine şahit olduk. İhlas Haber Ajansı'na ülkemize, gazilerimize ve şehit yakınlarına verdiği destekten dolayı teşekkür eder, bu vefa ödülünün hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
Katıldığı bir çatışmada iki gözünü ve bir ayağını kaybeden gazi Servet Çiftçi de ödül töreninde yaptığı konuşmada, İhlas Haber Ajansı'nın daima ülkenin çıkarlarını göz önünde bulundurarak haberler yaptığına dikkat çekti.
Törende Gazi ve Şehit Yakınları Vefa Ödülü, İhlas Haber Ajansı Sason muhabiri Ekrem Aktaş'a takdim edildi.



Aydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret ettiGÜNDEM
Aydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret etti
Rezidans'ta şüpheli ölümGÜNDEM
Rezidans'ta şüpheli ölüm
AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırıGÜNDEM
AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırı
Başkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık'GÜNDEM
Başkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık'

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırı AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırı20 Mart Samsun hava durumu 20 Mart Samsun hava durumuOcakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralı Ocakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralıBaşından vurulan liseli genç kız ağır yaralandı Başından vurulan liseli genç kız ağır yaralandıBaşkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık' Başkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık'180'inci yıla 180 bin fidan 180'inci yıla 180 bin fidanAydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret etti Aydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret ettiDolarda son durum Dolarda son durumRezidans'ta şüpheli ölüm Rezidans'ta şüpheli ölümMuhiddin Gülal: 'Bu şirketlerin sahiplerini en ağır şekilde cezalandıracağız ama Muhiddin Gülal: 'Bu şirketlerin sahiplerini en ağır şekilde cezalandıracağız ama

SIRADAKİ HABER
}