SON DAKİKA

Kazak Cumhurbaşkanı Nazarbayev istifa etti!
<>
HaberlerSamsun HaberleriDursun Türk'e teşekkür paketi

Dursun Türk'e teşekkür paketi - Samsun Haberleri

ASKF Başkanı Şener Aydın ve Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun Samsun'da spora ve tesisleşmeye verdiği katkılardan dolayı Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'e plaket verdi.

+
-
Dursun Türk'e teşekkür paketi

ASKF Başkanı Şener Aydın ve Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İbrahim Uzun Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e Samsun’da sporun gelişmesi için verdiği katkılardan ve tesisleşmedeki emeklerinden dolayı plaket takdim ettiler.
Şener Aydın, “ Dursun Türk Samsun’un Ankara’daki gururu olan bir isim. Samsunspor’a ve Samsun’daki spora büyük emekleri oldu. Bugün ilimizi Türkiye genelinde ve dünyanın değişik bölgelerinde temsil eden çok sayıda sporcumuz varsa Dursun Türk’ün katkısı büyüktür. Biz de spor ailesi olarak kendisine teşekkür etmek istedik” dedi.

İlhan Demircioğlu

 

 

 20 Mart Samsun hava durumu SAMSUN HABER
20 Mart Samsun hava durumu
Ocakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralıSAMSUN HABER
Ocakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralı
'Kenevir üretimi Vezirköprü'de şaha kalkacak'SAMSUN HABER
'Kenevir üretimi Vezirköprü'de şaha kalkacak'
OMÜ öğretim üyelerinin anlatımıyla '18 Mart 1915'SAMSUN HABER
OMÜ öğretim üyelerinin anlatımıyla '18 Mart 1915'

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırı AK Partili Başterzi'ye silahlı saldırı20 Mart Samsun hava durumu 20 Mart Samsun hava durumuOcakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralı Ocakta unutulan düdüklü tencere patlayarak alev aldı: 2 yaralıBaşından vurulan liseli genç kız ağır yaralandı Başından vurulan liseli genç kız ağır yaralandıBaşkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık' Başkan Yıldırım: 'Erbaa'yı marka şehir yaptık'180'inci yıla 180 bin fidan 180'inci yıla 180 bin fidanAydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret etti Aydınlı kadınlar şehit annesini ziyaret ettiDolarda son durum Dolarda son durumRezidans'ta şüpheli ölüm Rezidans'ta şüpheli ölümMuhiddin Gülal: 'Bu şirketlerin sahiplerini en ağır şekilde cezalandıracağız ama Muhiddin Gülal: 'Bu şirketlerin sahiplerini en ağır şekilde cezalandıracağız ama

SIRADAKİ HABER
}