SON DAKİKA

Haydi, 19 Mayıs Stadı'nda
<>
HaberlerSamsun HaberleriKadınlardan 'Dünya Mutluluk Günü'ne özel emoji yastıkları

Kadınlardan 'Dünya Mutluluk Günü'ne özel emoji yastıkları - Samsun Haberleri

Kadınlar, 'Dünya Mutluluk Günü' kapsamında Piazza'da kurulan atölyede singer ile kalpli emoji yastıklar dikiyor.

+
-
Kadınlardan 'Dünya Mutluluk Günü'ne özel emoji yastıkları

Birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle her yaş gurubunu mutlu eden Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu kez 'Dünya Mutluluk Günü'nde, kadınlara hünerlerini sergileme imkanı sunuyor.
Cumartesi ve pazar günü hem eğlenceli hafta sonu geçirmek hem de kabiliyetlerini göstererek mutlu olmak isteyen kadınlar, Piazza'nın etkinlik alanında kurulan Singer Atölyesinde bir araya geliyor.
Dünya Mutluluk Günü'nün neşesine yakışır kalpli emoji yastıklarla yeteneklerini keşfeden kadınlara, diktikleri yastıklar hediye ediliyor. Kadınlar, eğlenceli bir atölye çalışması yaparken, onları izleyen yakınları da moral ve motivasyon sağlıyor.
Hafta sonu boyunca dileyen kadınlar, etkinlik saati dışında da atölyedeki dikiş makinelerini kullanarak, dikiş dikebilecekler.
Araştırmalara göre, dikiş dikmenin psikolojik açıdan da faydaları bulunuyor. Dikiş dikenlerin büyük çoğunluğu dikiş diktikten sonra kendilerini 'çok mutlu' hissettiklerini söylüyor. Bu mutluluğun, dikiş dikmenin getirdiği rahatlama ve stresten arınma hissinden kaynaklandığı da belirtiliyor. Bu nedenle dikiş dikme psikologların da önerisi arasında yer alıyor.Eğitim Bir-Sen'den çalıştaySAMSUN HABER
Eğitim Bir-Sen'den çalıştay
Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSAMSUN HABER
Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı
Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'SAMSUN HABER
Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'
24 Mart Pazar Samsun hava durumuSAMSUN HABER
24 Mart Pazar Samsun hava durumu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu24 Mart Pazar Samsun hava durumu 24 Mart Pazar Samsun hava durumu Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı! Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı! Türkiye ekonomisi için flaş yorum! Türkiye ekonomisi için flaş yorum!Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'Emekliye İkramiye Müjdesi! Emekliye İkramiye Müjdesi!Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldı Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldıKandil'e operasyon başlıyor! Kandil'e operasyon başlıyor!Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti

SIRADAKİ HABER
}