SON DAKİKA

Tok, Demirtaş'ı topa tuttu!
<>
HaberlerSamsun HaberleriPiazza, mutlu olmanın kapılarını aralıyor

Piazza, mutlu olmanın kapılarını aralıyor - Samsun Haberleri

Kadınlar, 'Dünya Mutluluk Günü' kapsamında Piazza'da kurulan atölyede singer ile kalpli emoji yastıklar dikiyor. 

+
-
Piazza, mutlu olmanın kapılarını aralıyor

Birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle her yaş gurubunu mutlu  eden  Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi , bu kez  “ Dünya Mutluluk Günü ”nde, kadınlara hünerlerini sergileme imkanı sunuyor.
 
Cumartesi ve Pazar günü hem eğlenceli hafta sonu geçirmek hem de yaratıcılıklarını keşfederek mutlu olmak isteyen kadınlar, Piazza’nın etkinlik alanında kurulan Singer Atölyesinde bir araya geliyor.
 
Dünya Mutluluk Günü ’nün neşesine yakışır kalpli emoji yastıklarla yeteneklerini keşfeden kadınlara, diktikleri yastıklar hediye ediliyor. Kadınlar, eğlenceli bir atölye çalışması yaparken, onları izleyen yakınları da moral ve motivasyon sağlıyor. 
 
Hafta sonu boyunca dileyen kadınlar, etkinlik saati dışında da atölydeki dikiş makinelerini kullanarak, dikiş dikebilecekler.

DİKİŞ DİKENLER KENDİLERİNİ MUTLU HİSSEDİYOR  

Araştırmalara göre, dikiş dikmenin psikolojik açıdan da faydaları bulunuyor. Dikiş dikenlerin büyük çoğunluğu dikiş diktikten sonra kendilerini "çok mutlu" hissettiklerini söylüyor. Bu mutluluğun, dikiş dikmenin getirdiği rahatlama ve stresten arınma hissinden kaynaklandığı da belirtiliyor. Bu nedenle dikiş dikme psikologların da önerisi arasında yer alıyor.Tok, Demirtaş'ı topa tuttu!SAMSUN HABER
Tok, Demirtaş'ı topa tuttu!
Kamyon ile çekici çarpıştı: 4 yaralıSAMSUN HABER
Kamyon ile çekici çarpıştı: 4 yaralı
Eğitim Bir-Sen'den çalıştaySAMSUN HABER
Eğitim Bir-Sen'den çalıştay
'Terme yükselen değer olacak'SAMSUN HABER
'Terme yükselen değer olacak'

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu24 Mart Pazar Samsun hava durumu 24 Mart Pazar Samsun hava durumu Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı! Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı!Emekliye İkramiye Müjdesi! Emekliye İkramiye Müjdesi!Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Türkiye ekonomisi için flaş yorum! Türkiye ekonomisi için flaş yorum!Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldı Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldıKandil'e operasyon başlıyor! Kandil'e operasyon başlıyor!Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti

SIRADAKİ HABER
}