SON DAKİKA

Haydi, 19 Mayıs Stadı'nda
<>
HaberlerSamsun HaberleriGöl'de Neşet Ertaş rüzgarı

Göl'de Neşet Ertaş rüzgarı - Samsun Haberleri

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Göl Ortaokulu Gençlik Korosu Neşet Ertaş rüzgarı estirdi.

+
-
Göl'de Neşet Ertaş rüzgarı

Müzik Öğretmeni Ferhat Doğan yönetiminde Neşet Ertaş Türküleri Konseri verildi. Neşet Ertaş'ın dillerden düşmeyen 'Kendim Ettim Kendim Buldum', 'Ah Yalan Dünya', 'Gönül Dağı' ve 'Nar Tanesi' gibi birçok türküsü seslendirildi. Konserin başlangıcında izleyiciler okul öğrencilerinden Saadettin Doğan, Neşet Ertaş'ın sazı ve sesini canlandırarak izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Müdüre başkan sözü
Okul Müdürü Savaş Avcı, Göl Ortaokulu Gençlik Korosu konserlerinin devamını başta Vezirköprü'deki okullar olmak üzere İl genelindeki okullarda da vermeyi planladıklarını belirterek, 'Göl Ortaokulu önümüzdeki aylardan itibaren yeni müzik etkinliklerine ve projelerine hazırlanıyor. Konser için öğretmenimizi ve öğrencilerimizi de tebrik ediyorum' dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan okullardaki proje etkinlikleri ve sosyal etkinliklerin devam ettiğini ifade ederek okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Etkinlik sonunda konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan ve Okul Müdürü Savaş Avcı'nın talebi üzerine, ilçedeki eğitim kurumlarına ve eğitime desteğe devam ettiklerini belirterek kendisinin okulun çok amaçlı salondaki eksiklikleri tamamlayacağını ve gerekenin yapılacağını söylemesi izleyenlerin alkışları ile cevap buldu.
Konser sonrası katılımcılara yöresel bazlambaç ve bazlama ikram edildi. Konsere AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, okul müdürleri, kurum amir ve müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1 yaralıSAMSUN HABER
Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1 yaralı
Eğitim Bir-Sen'den çalıştaySAMSUN HABER
Eğitim Bir-Sen'den çalıştay
Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSAMSUN HABER
Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı
Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'SAMSUN HABER
Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu24 Mart Pazar Samsun hava durumu 24 Mart Pazar Samsun hava durumu Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı! Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı!Emekliye İkramiye Müjdesi! Emekliye İkramiye Müjdesi! Türkiye ekonomisi için flaş yorum! Türkiye ekonomisi için flaş yorum!Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi'Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldı Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldıKandil'e operasyon başlıyor! Kandil'e operasyon başlıyor!Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti

SIRADAKİ HABER
}