SON DAKİKA

Samsun'da o ilçe şokta
<>
HaberlerSamsun Haberleri'Yabancılar Pazarı marka oldu'

'Yabancılar Pazarı marka oldu' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yabancılar pazarının Samsun için marka bir ticaret alanı haline geldiğini yeni dönemde yıldızının daha çok parlayacağını söyledi.

+
-
'Yabancılar Pazarı marka oldu'

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun’un 3 yıl içinde göç veren değil göç alan bir şehir haline geleceğini söyledi. Demir, “ Yabancılar Pazarı Samsun’da önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. 31 Mart seçimlerinden sonra buranın yıldızını daha da parlatacağız. İç ve dış cephesinde yenilemeler yapacağız. Havalandırmasını yapacağız. Burayı bölgenin en önemli ticaret merkezi haline getireceğiz” diye konuştu.

 

Mustafa Demir, fuar alanında büyük bir proje uygulayıp yeniden eski görkemli Samsun Fuarını canlandıracaklarını söyledi. Mustafa Demir, “ Yabancılar Pazarı’nı şimdi ayda 1 milyon kişi ziyaret ediyor. Fuar projesi hayata geçtikten sonra buraya ayda 4-5 milyon insan ziyarette gelecek. Eski Bafra garajının olduğu alana minibüs terminali yapacağız. Yabancılar Pazarı’na şık bir ahşap cami yapacağız. Anneler için bebek uyutma odası yapacağız” diye konuştu.

 

İlhan Demircioğlu

 

 SIRADAKİ HABER
}