SON DAKİKA

Eğitim Bir-Sen'den çalıştay
<>
HaberlerSamsun Haberleri'Yabancılar Pazarı marka oldu'

'Yabancılar Pazarı marka oldu' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yabancılar pazarının Samsun için marka bir ticaret alanı haline geldiğini yeni dönemde yıldızının daha çok parlayacağını söyledi.

+
-
'Yabancılar Pazarı marka oldu'

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun’un 3 yıl içinde göç veren değil göç alan bir şehir haline geleceğini söyledi. Demir, “ Yabancılar Pazarı Samsun’da önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. 31 Mart seçimlerinden sonra buranın yıldızını daha da parlatacağız. İç ve dış cephesinde yenilemeler yapacağız. Havalandırmasını yapacağız. Burayı bölgenin en önemli ticaret merkezi haline getireceğiz” diye konuştu.

 

Mustafa Demir, fuar alanında büyük bir proje uygulayıp yeniden eski görkemli Samsun Fuarını canlandıracaklarını söyledi. Mustafa Demir, “ Yabancılar Pazarı’nı şimdi ayda 1 milyon kişi ziyaret ediyor. Fuar projesi hayata geçtikten sonra buraya ayda 4-5 milyon insan ziyarette gelecek. Eski Bafra garajının olduğu alana minibüs terminali yapacağız. Yabancılar Pazarı’na şık bir ahşap cami yapacağız. Anneler için bebek uyutma odası yapacağız” diye konuştu.

 

İlhan Demircioğlu

 

 Eğitim Bir-Sen'den çalıştaySAMSUN HABER
Eğitim Bir-Sen'den çalıştay
'Terme yükselen değer olacak'SAMSUN HABER
'Terme yükselen değer olacak'
Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1 yaralıSAMSUN HABER
Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1 yaralı
Eğitim Bir-Sen'den çalıştaySAMSUN HABER
Eğitim Bir-Sen'den çalıştay

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralı Samsun'da korkunç kaza! Aynı aileden 1 ölü, 4 yaralıSovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu24 Mart Pazar Samsun hava durumu 24 Mart Pazar Samsun hava durumu Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı! Meteoroloji'den kar, fırtına, don uyarısı!Emekliye İkramiye Müjdesi! Emekliye İkramiye Müjdesi!Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Kavak'ta 'Geleneksel Tirit Gecesi' Türkiye ekonomisi için flaş yorum! Türkiye ekonomisi için flaş yorum!Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldı Norveç'te sürüklenen gemiden 300 kişi kurtarıldıKandil'e operasyon başlıyor! Kandil'e operasyon başlıyor!Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti

SIRADAKİ HABER
}