SON DAKİKA

Süper Lig maçı yarıda kaldı
<>
HaberlerSamsun HaberleriSamsunspor Almanya'ya çıkarma yapacak

Samsunspor Almanya'ya çıkarma yapacak - Samsun Haberleri

Samsunspor İzleme Komitesi'nde görev alan 4 isim önümüzdeki günlerde Almanya'ya giderek isimleri önceden belirlenen futbolcuları takibe alacak.

+
-
Samsunspor Almanya'ya çıkarma yapacak

Samsunspor  İzleme Komitesi’nde görev alan Hüseyin Çayır, Adnan Öztekin, Celil Sağır ve eski kaptanlardan Turgay Gölbaşı önümüzdeki günlerde Almanya’ya giderek isimleri önceden belirlenen Türk futbolcuları yakın takibe alacak. Almanya alt liglerinde oynayan Türk futbolcuları izleyecek olan izleme komitesi futbolcular hakkındaki raporu başkan  İsmail Uyanık ’a sunacak.

İzleme komitesinin  Samsun spor Sportif Direktörü Mustafa Aztopal’ın Almanya dışındaki ülkelerde isim belirleyeceği ve bu isimleri de sezon sonuna kadar takibe alacağı belirtildi.

İlhan Demircioğlu

 Mustafa Demir'den Samsunspor taraftarına çağrıSAMSUNSPOR
Mustafa Demir'den Samsunspor taraftarına çağrı
Yetenekli futbolcular takıma kazanadırılıyorSAMSUNSPOR
Yetenekli futbolcular takıma kazanadırılıyor
Samsunspor dünyaya kapandıSAMSUNSPOR
Samsunspor dünyaya kapandı
Samsunspor'un maçı hangi kanalda yayınlanacakSAMSUNSPOR
Samsunspor'un maçı hangi kanalda yayınlanacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralı Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralıFatsa'da trafik kazası: 4 yaralı Fatsa'da trafik kazası: 4 yaralıEmet'te trafik kazası: 3 yaralı Emet'te trafik kazası: 3 yaralıDidim Belediyesi Briç ve Satranç Spor Kulübü açıldı Didim Belediyesi Briç ve Satranç Spor Kulübü açıldı

SIRADAKİ HABER
}