SON DAKİKA

Süper Lig maçı yarıda kaldı
<>
HaberlerSamsun HaberleriKılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor

Kılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor - Samsun Haberleri

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, mahalle mahalle gezmeye devam ediyor. Kılıç, ' Adayken girmedik ev sıkmadık ek bırakmayacağız ki başkan olunca hemen kolları sıvayıp işe koyulalım' dedi.

+
-
Kılıç, Terme'nin röntgenini çekiyor

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç , adaylığı açıklandığı günden itibaren mahalle mahalle gezilere başladığını belirterek, seçime kadar girmedik ev, çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi. Kılıç, “Ben uzun yıllar Terme ilçe başkanlığı yaptım. Teşkilatlarda görev aldım. Bu süreçte hep gönül particiliği yaptım. Allah nasip ederse 31 Mart 2019 tarihinden sonra da gönül belediyeciliği yapacağım” dedi.

İlçe başkanlığı döneminde bir çok kez gezdiği mahalleleri yeniden gezdiğini belirten Ali Kılıç, “ Bu seçimlerde benim en büyük yardımcım ajandam olacak. İlçe başkanı iken ziyaret ettiğim mahallelerde ya da ilçe teşkilatımıza ziyarete gelenlerin ilettiği sorunlar, istekler ve talepler bu ajandada saklı. Ama seçimler nedeniyle tekrar ziyaret edip ajandamızı da güncellemiş oluyorum” diye konuştu.
İlhan DemircioğluDünyanın 3'üncü büyük oyuncak müzesinde karekodlu dönemSAMSUN HABER
Dünyanın 3'üncü büyük oyuncak müzesinde karekodlu dönem
Samsun'da yüzme baraj müsabakalarıSAMSUN HABER
Samsun'da yüzme baraj müsabakaları
Seçim para piyasalarını nasıl etkileyecekSAMSUN HABER
Seçim para piyasalarını nasıl etkileyecek?
Kızlar caddede ortasında birbirine girdi: 1 yaralıSAMSUN HABER
Kızlar caddede ortasında birbirine girdi: 1 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralı Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralıFatsa'da trafik kazası: 4 yaralı Fatsa'da trafik kazası: 4 yaralıEmet'te trafik kazası: 3 yaralı Emet'te trafik kazası: 3 yaralıDidim Belediyesi Briç ve Satranç Spor Kulübü açıldı Didim Belediyesi Briç ve Satranç Spor Kulübü açıldı

SIRADAKİ HABER
}