SON DAKİKA

Süper Lig maçı yarıda kaldı
<>
HaberlerSamsun HaberleriMetincan Cici bugün gelecek

Metincan Cici bugün gelecek - Samsun Haberleri

Samsunspor futbol direktörü Yücel Uyar, Samsunspor ile sözleşmesi bulunan Metincan Cici'nin bugün Samsun'da olması gerektiğini söyledi. Uyar, aksi takdirde antrenmana noter davet ederek tutanak tutturacaklarını belirtti.

+
-
Metincan Cici bugün gelecek

Samsunspor  futbol direktörü  Yücel Uyar ,  Metincan Cici ’nin bugün Samsun’da olması gerektiğini geleceği ile ilgili kararı da oturup konuştuktan sonra vereceklerini söyledi. Uyar, “ Metincan bizim sözleşmeli futbolcumuz. Ancak bir süredir İstanbul’da olduğu için antrenmanlara katılmıyor. Kendisi ile görüştüm. Bugün için Samsun’da olmasını söyledim. Bugün bekliyoruz” dedi.

Yücel Uyar   Metincan ile ilgili son kararı birlikte konuştuktan sonra vereceklerini söyledi. Uyar, “ Metincan gelmeli ve bizim altyapımızda çalışmalarını sürdürmeli. Bunu kendisine ilettik. Parasını aldığı sürece bu şehirde ve bu takımda olmalı. Eğer alt yapıda antrenmanlara çıkmak istemiyorsa karşılıklı anlaşıp sözleşmesini fesih ederiz o zaman gidebilir. Bugün Samsun’a gelmese ise yarın antrenmana noter çağırırız tutanak tutturup federasyon nezlinde gereğini yaparız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluMustafa Demir'den Samsunspor taraftarına çağrıSAMSUNSPOR
Mustafa Demir'den Samsunspor taraftarına çağrı
Yetenekli futbolcular takıma kazanadırılıyorSAMSUNSPOR
Yetenekli futbolcular takıma kazanadırılıyor
Samsunspor dünyaya kapandıSAMSUNSPOR
Samsunspor dünyaya kapandı
Samsunspor'un maçı hangi kanalda yayınlanacakSAMSUNSPOR
Samsunspor'un maçı hangi kanalda yayınlanacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralı Kuzey Marmara otoyolunda feci kaza: 2 yaralıFatsa'da trafik kazası: 4 yaralı Fatsa'da trafik kazası: 4 yaralıEmet'te trafik kazası: 3 yaralı Emet'te trafik kazası: 3 yaralı

SIRADAKİ HABER
}