SON DAKİKA

Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok
<>
HaberlerSamsun Piazza'da Çocuklara Sömestre Sürprizi

Samsun Piazza'da Çocuklara Sömestre Sürprizi

AVM'nin küçük ziyaretçileri, birbirinden renkli etkinliklerle unutulmaz bir yarılı tatili geçirecekler.

+
-
Samsun Piazza'da Çocuklara Sömestre Sürprizi

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çocukların büyük bir heyecanla bekledikleri sömestr tatili için birbirinden renkli etkinlikler hazırladı. Üstelik tüm bu etkinliklere katılım ücretsiz olup etinlik giriş noktasında piazza club başvuru formunun doldulması yeterlidir.

 

Çocukların 21. Yüzyıl becerileri ile donatılmasına imkan sağlayacak organizasyonlar, AVM’nin zemin katındaki etkinlik alanında gerekleşecek. Şenlik tadında geçecek etkinlikler,  kapsamında,14 Ocak’ta Doğa Koleji İşbirliğinde başlayan Robotik Kodlama, Akıl Oyunları ve çeşitli atölye çalışmalarının yapılacağı etkinlikler hergün saat 13.00 ile 19.00 arasında 17 Ocak tarihine kadar devam edecek.

 

PLAY-DOH TOUCH 

19 Ocak ile 27 Ocak tarihler arasında, hergün saat 12.00 ile 20.00 arasında, miniklerin hayal gücünü geliştiren “Play Doh Touch” etkinliği gerçekleştirilecek.  4 ile 12 yaş grubu çocuklara açık olacak etkinlikte, minik ziyaretçiler, Play-Doh oyun hamuruyla yeteneklerini keşfetme imkanı bulacaklar. Play-Doh Touch  ile rengârenk maceralarla dolu bir dünya oluşturma fırsatı bulacak olan çocuklar, hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacaklar.

 

ÜRETEN NESİL ATÖLYESİ

Piazza AVM, 28 ile 29 Ocak tarihlerinde, hergün 13.00 ve 19.00 saatleri arasında  minik ziyaretçilerini “Fabrika Maker - Üreten Nesil Atölyesi”nde konuk edecek. “Hayal et, üret, gelecek sensin” sloganı ile gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, minik ziyaretçiler, “Ahşap Atölyesi”,  “Kağıt Atölyesi”, “3D Tasarım Atölyesi” ve “Mekatronik Atölyesi”nde yeteneklerini sergileyecekler. 5 ile 13 yaş grubu çocuklar, her saat başı gerçekleştirilecek etkinliklere 20’şer kişilik gruplar halinde katılacaklar.Şehitkamilli miniklerin ilk karne heyecanıGÜNDEM
Şehitkamilli miniklerin ilk karne heyecanı
Vali Ustaoğlu, öğrencilerin karne heyecanına ortak olduGÜNDEM
Vali Ustaoğlu, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu
Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok GÜNDEM
Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok
İzmit'te çevreyi kirleten firmaya cezaGÜNDEM
İzmit'te çevreyi kirleten firmaya ceza

EN ÇOK OKUNANLAR

Emekliye 4 Yıl Zam Yok! Emekliye 4 Yıl Zam Yok!Yüzde 50 artı 1 Yüzde 50 artı 1Samsunspor'da kadro şekillendi Samsunspor'da kadro şekillendiSamsun'da Faciaya Kılpayı Samsun'da Faciaya KılpayıNumanoğlu sosyal medyadan helalleşti Numanoğlu sosyal medyadan helalleştiPolise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandı Polise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandıSinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti Sinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti18 Ocak Cuma Samsun hava durumu 18 Ocak Cuma Samsun hava durumu15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacak 15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacakKaraaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında Karaaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında

SIRADAKİ HABER
}