SON DAKİKA

Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok
<>
HaberlerSamsun HaberleriHasta memnuniyetinde birinci oldu

Hasta memnuniyetinde birinci oldu - Samsun Haberleri

Medicana Samsun Hastanesi Hasta Hizmetleri Bölümü hasta memnuniyetinde Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastaneler içinde birinci oldu.

+
-
Hasta memnuniyetinde birinci oldu

Medicana Samsun Hastanesi Hasta Hizmetleri Birimi 2018 yılını başarıyla tamamlayarak tüm ekip ve yöneticileri ile kutlama yaptı. Kutlamada Hasta Hizmetleri Müdürü Volkan Bertan, '2018 yılı zor bir yıl oldu. Ekip olarak üstün performans göstererek, hedeflerimiz doğrultusunda çalıştık. Ekibimizi gayretleri ile de süreçlerimizde başarıyı yakaladık. Özellikle hasta memnuniyeti süreçlerinde Medicana Sağlık Grubu içerisinde de hasta memnuniyeti konusunda grup birincisi olduk. Emeklerinden ve yoğun gayretlerinden ötürü tüm hasta hizmetleri ekibine teşekkür ediyorum' dedi.
Kutlamada yer alan Genel Müdür Yardımcısı Emine Can Bertan ve Genel Müdür Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, hasta hizmetleri ekibini yürekten kutladıklarını belirttiler.
Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, 'Hasta hizmetleri ekibimizi müdür, sorumlular, takım liderleri ve tüm ekip üyeleri olarak tek tek kutluyorum. 2018 yılını hedeflerimiz doğrultusunda tamamlarken tüm Medicana Samsun ailesine teşekkür ederken, hasta hizmetleri ekibimizi süreçlerdeki başarıları konusunda ayrıca tebrik ediyorum. Hastalarımızın hastanemizde ilk karşılaştıkları çalışanlarımız bu ekibin içinde. Hasta memnuniyeti süreçlerinde ekibimiz grup birincisi, bu oldukça gurur verici. Medicana Samsun Hastanesi olarak hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Gelenek bozulmadı. Her yıl aldığımız birincilik bu yıl da Samsun hastanemize geldi. Başarılarının devamını diliyorum' diye konuştu.Samsun'da Faciaya KılpayıSAMSUN HABER
Samsun'da Faciaya Kılpayı
DEAŞ şüphelisi adliyede SAMSUN HABER
DEAŞ şüphelisi adliyede
Karaaslan, ' Samsun büyük güne hazır'SAMSUN HABER
Karaaslan, ' Samsun büyük güne hazır'
YEDAŞ kar ve fırtına ile mücadele ediyor! SAMSUN HABER
YEDAŞ kar ve fırtına ile mücadele ediyor!

EN ÇOK OKUNANLAR

Emekliye 4 Yıl Zam Yok! Emekliye 4 Yıl Zam Yok!Yüzde 50 artı 1 Yüzde 50 artı 1Samsunspor'da kadro şekillendi Samsunspor'da kadro şekillendiSamsun'da Faciaya Kılpayı Samsun'da Faciaya KılpayıNumanoğlu sosyal medyadan helalleşti Numanoğlu sosyal medyadan helalleştiPolise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandı Polise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandıSinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti Sinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti18 Ocak Cuma Samsun hava durumu 18 Ocak Cuma Samsun hava durumu15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacak 15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacakKaraaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında Karaaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında

SIRADAKİ HABER
}