SON DAKİKA

Bakan Selçuk: Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemimizde Yok
<>
HaberlerSamsun Haberleri: Çakırlar Korusu Cazibe Merkezi Oldu

Samsun Haberleri: Çakırlar Korusu Cazibe Merkezi Oldu

Türkiye'nin sayılı su basar ormanlarından birisi olan Atakum Çakırlar Korusunda hayata geçirdikleri sosyal tesis ve sportif alanların, korunun cazibesini artırdığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsun'un gizli cenneti olan Çakırlar Korusunun değerine değer kattık' dedi.

+
-
Samsun Haberleri: Çakırlar Korusu Cazibe Merkezi Oldu
Hayata geçirdikleri halı saha, tenis kortları, restoran, kafeterya, kır düğün alanı ve piknik alanıyla,  Çakırlar Korusunun yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olduğunu ifade eden Başkan  İshak Taşçı,  “Atakum’un gizli kalmış birçok güzelliğini daha ortaya çıkaracağız” ifadelerini kullandı.
 
Atakum Belediyesi  olarak ilçenin turizm potansiyelini artırmak ve Atakumlulara daha da yaşanılabilir bir ilçe sunabilmek adına kapsamlı çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden  Atakum Belediye Başkanı İshakTaşçı,  “Atakum denizi, doğası ve sosyal yaşam alanlarıyla, Karadeniz Bölgesinin en güzel ilçelerinden biri. Biz de Atakum Belediyesi olarak, ilçemizin değerine değer katan projelere imza atarak, Atakum’un her alanda gelişimini destekledik. Bu anlamda ilçemizle buluşturduğumuz sosyal, sportif ve turizm odaklı projelerle, Atakum’u her geçen gün daha da yaşanılabilir hale getirdik. Türkiye’nin sayılı su basar ormanlarından birisi olan Çakırlar Korusu Samsun’un gizli kalmış cennetlerinden birisi. Burada gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve kazandırdığımız tesislerle korunun değerine değer kattık” diye konuştu.
 
Çakırlar Korusunun, önceden sadece piknik alanı olarak kullanıldığını ifade eden  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Gizli kalmış bir cennet olan  Çakırlar Korusu, vatandaşlarımızın piknik yapmaya geldiği bir alandı. Burada hayata geçirdiğimiz halı saha, tenis kortları, restoran, kafeterya, kır düğün alanı ve piknik alanıyla, Çakırlar Korusunun cazibesini artırdık. Hayata geçirdiğimiz projeler ile vatandaşlarımızın vazgeçilmez adresi haline geldi. Eşi benzeri çok az olan su basar ormanında piknik yapmak isteyenlerin, kır düğünü yapmak isteyenlerin ya da sadece güzel vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan bu alan, dört mevsim ayrı güzelliğe sahip. Atakum Belediyesi olarak, ilçemizin saklı kalmış güzelliklerini ortaya çıkarmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Samsun'da Faciaya KılpayıSAMSUN HABER
Samsun'da Faciaya Kılpayı
DEAŞ şüphelisi adliyede SAMSUN HABER
DEAŞ şüphelisi adliyede
Karaaslan, ' Samsun büyük güne hazır'SAMSUN HABER
Karaaslan, ' Samsun büyük güne hazır'
YEDAŞ kar ve fırtına ile mücadele ediyor! SAMSUN HABER
YEDAŞ kar ve fırtına ile mücadele ediyor!

EN ÇOK OKUNANLAR

Emekliye 4 Yıl Zam Yok! Emekliye 4 Yıl Zam Yok!Yüzde 50 artı 1 Yüzde 50 artı 1Samsunspor'da kadro şekillendi Samsunspor'da kadro şekillendiNumanoğlu sosyal medyadan helalleşti Numanoğlu sosyal medyadan helalleştiSamsun'da Faciaya Kılpayı Samsun'da Faciaya KılpayıPolise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandı Polise pompalı tüfekle ateş açan maskeli şahıs yakalandıSinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti Sinemada yeni dönem! Meclis'ten geçti15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacak 15 tatilde tavuklarını görüntülü arayacak18 Ocak Cuma Samsun hava durumu 18 Ocak Cuma Samsun hava durumuKaraaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında Karaaslan ve Bilgiç öğrenci sofrasında

SIRADAKİ HABER
}