SON DAKİKA

Bahçeli resti çekti!
<>
HaberlerÜnlü Modelden Müthiş İtiraf

Ünlü Modelden Müthiş İtiraf

Dünyaca ünlü model Kelly Brook, son zamanlarda aldığı kilolarla ilgili konuştu. Erkek arkadaşının ise kendisine 'balon gibisin' dediğini de itiraf etti.

+
-
Ünlü Modelden Müthiş İtiraf

Kelly Brook  İngiliz gazetesi The Mirror gazetesine verdiği röportajda bir itirafta bulundu. Röportajında son zamanlarda aldığı kilolara değinen Brook, başlangıç zamanlarında memnun olduğunu zamanla alınan kilolardan işlerin değiştiğini belirtti.

Gazeteye verdiği röportajda ünlü model bir de itirafta bulunarak erkek arkadaşının kendisine 'balon gibisin' dediğini de söyledi.

Kilo verdikten sonra cinsel hayatının daha iyi olduğunu da dile getiren 39 yaşındaki güzel model Kelly Brook , "Sokakta ya da televizyonda kilolu olmanın çok da önemi yok çünkü kilonuzu bol kıyafetler giyerek kapatabiliyorsunuz" diyen Brook, sözlerine şöyle devam etti:"Her yıl adıma çıkan takvim için çekimler yapıyoruz. Ancak bu yıl, artık belki de takvim çıkarmayı bırakmalıyım diye düşündüm."Takvim çekimlerinin 2018'in mart ayında gerçekleştiğini söyleyen Brook, "Hayatımdaki en kilolu halimdi" dedi.

SIRADAKİ HABER
}