SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını
<>
Haberlerİlçe Milli Eğitim Müdüründen HEM ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdüründen HEM ziyareti

Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Halk Eğitim Merkezinde (HEM) açılan kurslarda incelemelerde bulundu.

+
-
İlçe Milli Eğitim Müdüründen HEM ziyareti

Sağlam, Havza HEM'i ziyaret ederek, çinicilik, kilim ve halı dokumacılığı ile dikiş nakış kurslarında eğitim gören kursiyerlerle sohbet etti.

Toplumun hızlı şekilde geliştiğini belirten Sağlam, "Ülkemizin nüfusu hızla artmakta. Bu artışla beraber ülkemiz hızla gelişmekte ve değişmekte. Bu artışla beraber yetişkin eğitimi çok büyük rol oynuyor. Biz de Halk Eğitim Merkezi ve ailesi olarak bunun bilincinde çalışmalar yapıyoruz." dedi.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Havza HEM Müdürü Mehmet Akif Bilen de açtıkları 88 kursta bin 386 kursiyerin eğitim gördüğünü anlattı.

Merkezdeki binalarında 6 kurs düzenlediklerini bildiren Bilen, "İŞKUR kapsamında açılan yöresel kilim ve halı dokumacılığı kursu ile çinicilik kursları sayesinde ilçemizde yeni bir gelir kapısı oluştu. Kursiyerlerimiz şimdi sipariş üzerine iş alıp teslim etmekte. Talepler doğrultusunda yeni kurslarımız açılacak." diye konuştu.Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını
Zihni Şahin Söz VerdiSAMSUN HABER
Zihni Şahin Söz Verdi
Samsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz!
 Samsun Hbaerleri: Samsun'da Silah Kaçakçılığı Operasyonu: 13 gözaltı SAMSUN HABER
Samsun Hbaerleri: Samsun'da Silah Kaçakçılığı Operasyonu: 13 gözaltı

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de 10 İlçe adayı Tamam AK Parti'de 10 İlçe adayı TamamAK Parti – MHP Anlaştı mı? AK Parti – MHP Anlaştı mı?Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Artık E-Devlet Üzerinden Yapılacak Artık E-Devlet Üzerinden YapılacakSamsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralı Samsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralıSamsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi Yaralandı Samsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi YaralandıTürkiye'den 'Bor Hamlesi Türkiye'den 'Bor HamlesiSamsunlular Seçildi Samsunlular SeçildiSamsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına Satılıyor Samsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına SatılıyorGörme Engelli Kadına Ehliyet Verildi Görme Engelli Kadına Ehliyet Verildi

SIRADAKİ HABER
}