SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını
<>
HaberlerErdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Erdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli ile bir araya gelebileceklerini söyledi.

+
-
Erdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Cuma namazı çıkışındaCumhurbaşkanı Erdoğan soruları yanıtladı.
SayınDevlet Bahçeli ile görüşmeniz ne zaman öngörülüyor?" soruları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunu da tabii kıskanan bazı oluşumlar var. Bu oluşumların içerisinde her an değişik birçok şeyler olabilir. Bunun başında anamuhalefet var. Bunun yanında dağdaki terör örgütünü yanını alanlar var. Bütün bunları herhalde anlamamak için sebep yok.


Çok açık, net her şey ortada. Biz tabii bu Cumhur İttifakı'nı bozdurmamak noktasında kararlıyız. Hele hele bu yerel seçim ülkemiz için ciddi manada, yedi düvelin ülkemize, milletimize saldırdığı bir dönemde büyük önem arz ediyor. Onun için de şu anda teknik çalışmaları yürüten arkadaşlarımız var.


BAHÇELİ İLE İNŞALLAH BİR ARAYA GELEBİLİRİZ


Onlar bu çalışmalarını tamamlar tamamlamaz belki de bu hafta içerisinde biz Sayın Bahçeli ile bir araya inşallah gelebiliriz, kendilerinin de şartları, durumu el vermesi halinde. Arkadaşlarımızın yaptığı çalışmaları değerlendiririz. Ama önümüzde tabii ayrıca zaman var. Çünkü burada Yüksek Seçim Kurulu'nun takvimi önem arz ediyor. Bizim kendi takvimimiz de kendimize göre önem arz ediyor. Bu şekilde kendileriyle görüşeceğiz."dedi.'Ortak mitingler olabilir'SİYASET
'Ortak mitingler olabilir'
Borsa Düşüyor!SİYASET
Borsa Düşüyor!
Erdoğan'dan 'Çözüm süreci' MesajıSİYASET
Erdoğan'dan 'Çözüm süreci' Mesajı
TBMM Başkanı Macaristan MeclisindeSİYASET
TBMM Başkanı Macaristan Meclisinde

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de 10 İlçe adayı Tamam AK Parti'de 10 İlçe adayı TamamAK Parti – MHP Anlaştı mı? AK Parti – MHP Anlaştı mı?Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Artık E-Devlet Üzerinden Yapılacak Artık E-Devlet Üzerinden YapılacakSamsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralı Samsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralıSamsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi Yaralandı Samsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi YaralandıTürkiye'den 'Bor Hamlesi Türkiye'den 'Bor HamlesiSamsunlular Seçildi Samsunlular SeçildiSamsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına Satılıyor Samsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına SatılıyorGörme Engelli Kadına Ehliyet Verildi Görme Engelli Kadına Ehliyet Verildi

SIRADAKİ HABER
}