SON DAKİKA

O maaşlar ne zaman ödenecek?
<>
HaberlerErdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Erdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli ile bir araya gelebileceklerini söyledi.

+
-
Erdoğan: Bir Araya Gelebiliriz

Cuma namazı çıkışında Cumhurbaşkanı Erdoğan  soruları yanıtladı.
Sayın Devlet Bahçeli  ile görüşmeniz ne zaman öngörülüyor?" soruları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunu da tabii kıskanan bazı oluşumlar var. Bu oluşumların içerisinde her an değişik birçok şeyler olabilir. Bunun başında anamuhalefet var. Bunun yanında dağdaki terör örgütünü yanını alanlar var. Bütün bunları herhalde anlamamak için sebep yok.


Çok açık, net her şey ortada. Biz tabii bu Cumhur İttifakı'nı bozdurmamak noktasında kararlıyız. Hele hele bu yerel seçim ülkemiz için ciddi manada, yedi düvelin ülkemize, milletimize saldırdığı bir dönemde büyük önem arz ediyor. Onun için de şu anda teknik çalışmaları yürüten arkadaşlarımız var.


BAHÇELİ İLE İNŞALLAH BİR ARAYA GELEBİLİRİZ 


Onlar bu çalışmalarını tamamlar tamamlamaz belki de bu hafta içerisinde biz Sayın Bahçeli ile bir araya inşallah gelebiliriz, kendilerinin de şartları, durumu el vermesi halinde. Arkadaşlarımızın yaptığı çalışmaları değerlendiririz. Ama önümüzde tabii ayrıca zaman var. Çünkü burada Yüksek Seçim Kurulu'nun takvimi önem arz ediyor. Bizim kendi takvimimiz de kendimize göre önem arz ediyor. Bu şekilde kendileriyle görüşeceğiz."dedi.SIRADAKİ HABER
}