SON DAKİKA

Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!
<>
HaberlerSamsun Haberleri:MHP'de Merkezin Adayları Tamam

Samsun Haberleri:MHP'de Merkezin Adayları Tamam

Yerel seçimler yaklaşırken büyükşehir ve merkeze bağlı 4 ilçenin belediye başkan adayları netleşti gibi görünüyor.

+
-
Samsun Haberleri:MHP'de Merkezin Adayları Tamam

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Genel BaşkanDevlet Bahçeli milletvekillerinden aday olmayacağını açıklamasından sonra Erhan Usta’nın adaylığı da olmadı. Geriye kalan en güçlü isim olan Ferhat Günaydın ile temasa geçildi. İlkelerde anlaşıldı. Geride bir tek açıklamak kalıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi en iddialı olduğu ilçelerden biri olan İlkadım’da ise seçimlereNecattin Demirtaş ile girecek. Necattin Demirtaş’ın il başkanı Taner Tekin ile meclis listesini bile konuştuğu bile söyleniyor.

Atakum’da aday Davut Numanoğlu tamam gibi. Taflan’lı olan ve uzun yıllar bürokratlık yapan Davut Numanoğlu bir aday gibi seçim çalışmalarını özellikle kırsaldan başlayarak sürdürüyor. Seçimin sürpriz ismi de bu olur. AK Parti’nin güçlü olduğu Taflan, Çatalçam ve Altınkum gibi beldeler üzerine çalışan Numanoğlu, seçimi kazanacağını iddia ediyor.

MHP Canik’te seçimlere eski il başkanı Abdullah Karapıçak ile girecek. Ne kadar iddialı olur bilinmez. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 3 dönem kuralına takıldığı için aday olamayacak. AK Parti Canik’te seçimlere İbrahim Sandıkçı ile girecek gibi görünüyor. MHP kazanır mı bilinmez ama oyunu artıracağı kesin.

 

Tekkeköy’de ise aday Ahmet Önder. Geçmişte Gazi Belediyesi’nde özel kalem müdürlüğü yapan mübadil kökenli Ahmet Önder seçimi alır ya da alamaz bilinmez ama oylarını artıracağı kesin. Çünkü her ne kadar İYİ Parti CHP ile ittifak yapmış olsa bile Ahmet Önder o bölgeden de çok oy alacak.

 

MHP bu seçimde kaç belediye kazanır bilinmez ama birçok yerde oyunu yükseltecek bu kesin…

İlhan Demircioğlu

 

 Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!SAMSUN HABER
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!
Samsun Haberleri: Samsun MEBET EğitimiSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun MEBET Eğitimi
Özbek okçular Samsun'da Kamp Yapıyor SAMSUN HABER
Özbek okçular Samsun'da Kamp Yapıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorDolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}