SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
<>
Haberler Yağışlı Hava Ne Kadar Sürecek? Kar Yağışı Olacak mı?

Yağışlı Hava Ne Kadar Sürecek? Kar Yağışı Olacak mı?

Meteoroloji Uzmanı ilker Koç NTV'de katıldığı canlı yayında hava durumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

+
-
 Yağışlı Hava Ne Kadar Sürecek? Kar Yağışı Olacak mı?

Adana Mersin hattında etkili olan sağanakların Cuma sabahından itibaren azalacağını kaydedenMeteoroloji uzmanı hava sıcaklığında azalmaya bağlı olarak gerçekleşecek kar yağışlarına dikkat çekti.

Özellikle Ankara-Kayseri hattında yoğun olarak yağacak olan kara karşı vatandaşları uyaran İlker Koç, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz'in yüksek kesimlerinde de yağışların kar şeklinde olacağını söyledi.

HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK?

Hafta sonunda da yağışlı havanın yurtta etkili olacağını ifade eden meteoroloji uzmanı doğu kesimleriyleKaradeniz'in iç ve yüksek kesimlerinde de kar yağışlarının görülebileceğini açıkladı.

 

 İngiltere Krize Sürükleniyor! GÜNDEM
İngiltere Krize Sürükleniyor!
Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiGÜNDEM
Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisi
Servis Minibüsü ile Otomobil ÇarpıştıGÜNDEM
Servis Minibüsü ile Otomobil Çarpıştı
Asgari Ücret 2100 TL MakulGÜNDEM
Asgari Ücret 2.100 TL Makul

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}