SON DAKİKA

AK Parti'de Anketler Bitmiyor
<>
HaberlerSamsun Haberleri: Samsun AK Parti'de Sürpriz mi Var?

Samsun Haberleri: Samsun AK Parti'de Sürpriz mi Var?

Yerel seçimler öncesi AK Parti'de iki farklı senaryo konuşulmaya başlandı.

+
-
Samsun Haberleri: Samsun AK Parti'de Sürpriz mi Var?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olan ancak partisinden yeni dönem için aday gösterilmeyen Zihni Şahin’in yine AK Parti’den bir ilçeden aday gösterileceği çok değişik yerlerde konuşulmaya başlandı.

Bu olur mu ya da hangi ilçe için olur bunu kestirmek oldukça güç. Ama olabilirliği var mı derseniz halk nezlinde bu kadar çok karşılığı olan bir ismin aday gösterilmesi partiye artı katar mı derseniz katabilir.

Bir diğer senaryo ise istifalara az bir zaman kala ilçelerinin başkanlıklarından istifa eden 7 ilçe başkanından bir kaçının aday gösterilmeme ihtimali oldukça güçlü olduğu görüşü de hakim. Peki, o zaman bu ilçe başkanları neden istifa ettirildi denilir ve bu sandığa yansır mı bilinmez.

 

Bu iki senaryo AK Partiye ne getirir ne götürür bunu bilemem. Bunu ancak seçimlerde sandıktan çıkan oylar gösterir.

2003 yılında AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olan mevcut il başkanı Hakan Karaduman’ın bugün ve yarın Ankara’da yapacağı toplantılarda takınacağı tutum ve karşılığında ortaya çıkacak liste seçimlerin de kaderini belirler.

AK Parti için çok zor geçecek yerler var. Çünkü artık arazide bir de MHP gerçeği var ve bu gerçek ciddi oranda önemsenmeli.

İlhan Demircioğlu

 

 

 

 

 AK Parti'de Anketler BitmiyorSAMSUN HABER
AK Parti'de Anketler Bitmiyor
Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir DövdüSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrolSAMSUN HABER
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrol
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!İngiltere Krize Sürükleniyor! İngiltere Krize Sürükleniyor!

SIRADAKİ HABER
}