SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
<>
HaberlerSamsun Haberleri: 'İstişare AK Parti'nin Temel Prensibi'

Samsun Haberleri: 'İstişare AK Parti'nin Temel Prensibi'

AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başkanlığında gerçekleşen Karadeniz Bölgesi İstişare toplantısına katıldı.

+
-
Samsun Haberleri: 'İstişare AK Parti'nin Temel Prensibi'

Türkiye genelinde yürütülen çalışmalara ek olarak hükümet nezdinde bölgesel tespitlerin yapılması, yatırım, eksikliklerin giderilmesi, sorunların yerinde çözümü, ekonomik hamlelerin yerinde görülmesi, bilgilendirme gibi bir çok konu başlığı altında istişare toplantıları sürüyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ankara'da Karadeniz milletvekilleriyle istişare toplantısı gerçekleştirerek bölge milletvekillerini dinledi, bakanlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Samsun milletvekilleriyle birlikte toplantıya katılanAK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, tespitlerini ve görüşlerini aktardı.

"TÜRKİYE'NİN BAHTI AÇIK EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR"

İstişarenin AK Parti'nin temel prensipleri arasında olduğunu ifade eden milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye genelinde büyük bir seferberlik ilan edildi. Hükümetimiz özellikle ekonomik tedbirlerin yanın da iktisadi gelişmeleri  en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor. Önlemler, yatırımlar, ihracatın, üretimin artması, yaşamda halkın yükünün azaltılması her şey detaylı analiz edilip uygulamaya sokuluyor. Döviz kuru üzerinden gerçekleşen saldırıların ardından alınan önlemlerle artık ekonomik veriler normal seyrine dönmeye başladı. Ülkemiz el ele verdi büyük bir mücadele sergiledi. Türkiye'nin bahtı açık, geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Her bir süreçte istişare mekanizması AK Parti'de vazgeçilmezdir.

Partimiz her bir görüşü, talebi değerlendirerek  hareket etmeyi önemsiyor. Bölge toplantısında Karadeniz milletvekilleri bir araya geldi, önemli değerlendirmeler yapıldı. Bizzat Sayın Albayrak'dan yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldık.  Samsun'u da konuştuk, anlattık görüşlerimizi aktardık. Verimli toplantıdan hayırlı neticeler çıktı." dedi.

 

 Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir DövdüSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrolSAMSUN HABER
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrol
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}