SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
<>
HaberlerSamsun Haberleri: Kitap Okuma Etkinliği

Samsun Haberleri: Kitap Okuma Etkinliği

Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen, 'Samsun İçin Okuma Vakti' projesi kapsamında Havza'da kitap okuma etkinliği düzenlendi.

+
-
Samsun Haberleri: Kitap Okuma Etkinliği

Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 220 öğrencinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte Kaymakam Metin Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, protokol üyeleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler, hep birlikte bir saat kitap okudu.

Etkinlik öncesi öğrencilerle sohbet eden Yılmaz, kitap okumanın insanın hayatını düzene soktuğunu, bilgi dağarcığını geliştirdiğini vurgulayarak, "Kitap okuma aynı zamanda akıcı konuşmayı sağlar ve düşünceleri olgunlaştırır. Ne kadar çok okursak beyin o kadar çok çalışır. Kitap okuyarak binlerce insanın tecrübelerini paylaşabilirsiniz. Her bir kitap ayrı bir dünya ve ayrı ayrı insanları tanıma imkanıdır." dedi.

Kitap okuma etkinliğinin ardından katılımcılar, okulun yiyecek içecek hizmetleri bölümü öğrencilerinin hazırladığı yemekleri tattı.Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir DövdüSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrolSAMSUN HABER
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrol
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}