SON DAKİKA

O maaşlar ne zaman ödenecek?
<>
HaberlerErdoğan Açıkladı! Seçim Çalışmalarında Devrim

Erdoğan Açıkladı! Seçim Çalışmalarında Devrim

Yerel Seçim Kampanyasında Görüntü ve Gürültü Kirliliği Üretmeyen Kampanya Yürüteceğiz

+
-
Erdoğan Açıkladı! Seçim Çalışmalarında Devrim

 Seçim kampanyası  ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Görüntü ve gürültü kirliliğine son vereceğiz. Bayrak asmayacağız ve belirli saatler dışında otobüs gezdirmeyeceğiz." dedi.

AK Parti  İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , seçim kampanyası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Görüntü ve gürültü kirliliğine son vereceğiz. Bayrak asmayacağız ve belirli saatler dışında otobüs gezdirmeyeceğiz" dedi.

"GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ"


"Her seçim döneminde parti bayraklarıyla afişlerle donatılır. Sonra biz bununla ilgili düzenleme yaptık. Buna rağmen kimse buna riayet etmiyor. Bu kampanya tarzı siyasette güç gösterisi olarak devam etti. Kitle iletişim imkanlarının sınırlı olduğu dönemlerde bu tarz mazur görülebilirdi ancak günümüzde buna ihtiyaç yok. Bunu çok ilkel buluyoruz. Eski tarz kampanya yöntemleri artık şehirlerimizi kirleten bir hale geldi. AK Parti olarak 31 Mart 2019 yerel seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini terk ediyoruz."

Son Dakika! Erdoğan: Yerel Seçim Kampanyasında Görüntü ve Gürültü Kirliliği Üretmeyen Kampanya Yürüteceğiz!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
BAYRAK VE SEÇİM OTOBÜSÜ KULLANIMINA KISITLAMA

"Sadece parti teşkilatlarının olduğu yerde ve seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde afiş bayraklar asılabilir. Hiçbir yerde görüntü kirliliğine müsaade edilmeyecek. Belirlenen saatler dışında otobüs dolaştırılmayacak. Böylece partilere ve adaylara çok ciddi maliyet getiren, şehirleri plastiğe ve kağıda boğan israf kaleminden kurtulmuş olacağız."SIRADAKİ HABER
}