SON DAKİKA

Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!
<>
HaberlerSamsunlu Başarılı İsimler OMÜ'de

Samsunlu Başarılı İsimler OMÜ'de

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Endüstri Mühendisliği Mükemmellik Topluluğu, 'Mükemmel Kadınlar Mükemmel İşler' adlı etkinliğin ikincisini düzenledi.

+
-
Samsunlu Başarılı İsimler OMÜ'de

“İlham Veren Kadınlar” sloganıyla yola çıkılan ve gelenekselleşmesi planlanan etkinlik,OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Etkinliğe; Mühendislik Fakültesi DekanıProf. Dr. Birol Elevli, akademisyenler, öğrenciler ve konuk konuşmacılar katıldı.
Etkinlikte; kariyerlerinde önemli başarılara imza atmış Uzman Doktor Ayşe Zehra Özdemir, girişimci Atiye Laçin, antropolog Ayten Çöl, düşünce lideri ve mutluluk eğitmeni Hale Caneroğlu ve “Rotasız Seyyah” isimli kitabın yazarı Mehmet Genç konuk konuşmacı olarak yer aldı.


Etkinliğin ilk selamlama konuşmasını Endüstri Mühendisliği Mükemmellik Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Gülcan Aktuğ yaptı. Aktuğ, ”Temasını ilham veren kadınlar olarak belirlediğimiz 21. yüzyılda kadının hayatımızdaki yerini, rolünü ve önemini sorguladığımız bu organizasyonumuzda çok değerli konuklarımız bizimle olacaklar” dedi.


Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Birol Elevli ise “Bu etkinlikteki değerli konuk konuşmacılarımız oluşturdukları başarılı kariyerlerinde kadın kimliğiyle yola çıkarak elde ettikleri başarılarını bizlerle paylaşacaklar” diye konuştu.


“Rotasız Seyyah” isimli kitabın yazarı Mehmet Genç Dünya’nın çeşitli bölgelerinde karşılaştığı kadın figürlerini ve o toplumlardaki kadının yerini anlatan bir sunum yaptı.
Mustafa BilikSamsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!SAMSUN HABER
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!
Samsun Haberleri: Samsun MEBET EğitimiSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun MEBET Eğitimi
Özbek okçular Samsun'da Kamp Yapıyor SAMSUN HABER
Özbek okçular Samsun'da Kamp Yapıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorDolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}