GENEL HABERLERİ

HaberlerGENELGENEL
BTP Genel Başkanı Haydar Baş: 'Rusya, bana ait Milli Ekonomi Modeli tezi ile aya
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), İstanbul'da düzenlenen mitingde, 'Rusya, bana ait Milli Ekonomi Modeli (MEM) tezi ile ayağa kalktı. MEM şu an dünyada yaklaşık 4 milyar insanın yaşadığı ülkelerde uygulanıyor' dedi.
GENEL 25.3.2019
CHP'li Bülent Bektaşoğlu: 'Mücadelemiz yerelde ve genelde CHP'nin yönettiği bir
CHP 25. ve 26 dönem Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinin değişim için fırsat olduğuna dikkat çekerek başarı için birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.
GENEL 25.3.2019
Spor Genel Müdürü Baykan amatör spor kulüpleriyle buluştu
Manisa'ya bir dizi temaslarda bulunmak üzere gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Saruhanlı ve Akhisar ilçelerinde amatör spor kulüpleri temsilcileri ile bir araya gelerek, istek ve talepleri dinledi.
GENEL 25.3.2019
Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti
Tayland darbeden 5 yıl sonra genel seçime gitti
Tayland halkı 2014 yapılan askeri darbeden 5 yıl sonra uzun süredir ertelenen milletvekili seçimlerine gitti.
GENEL 24.3.2019
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimi, yıllık olağan mali genel kurulda
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimi, yıllık olağan mali genel kurulda, mali yönden ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedi. Tüzüğe göre yönetim 1 ay içinde seçim kararı almalı.
GENEL 23.3.2019
Bursaspor Mali Genel Kurulunda kavga çıktı
Bursaspor Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda kavga çıktı. Ali Ay'ın, kongre tarihini açıklamaması salonda gerginliğe yol açtı.
GENEL 23.3.2019
Kıran: 'FATSO'nun ülke genelinde önemli işlere imza atması bizleri mutlu ediyor'
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odasının(FATSO) yönetim ve meclis kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişare toplantısında buluştular.
GENEL 23.3.2019
Galatasaray Yıllık Olağan Genel Kurulu başladı
Galatasaray'da Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı başladı. Kongrenin divan başkanlığına ise Metin Sinan Aslan seçildi. Metin Sinan Aslan, son divan kurulu toplantısında, Disiplin Kurulu'na verilmesi nedeniyle gündeme gelmişti ve bu sebeple muhalefet, yönetime tepki göstermişti.
GENEL 23.3.2019
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: 'Sendika olarak şimdiye kadar asla cam çerçeve i
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, sendika olarak 27 yıllık süreçte şimdiye kadar asla milletin arabasıyla, esnafın camı ile sorunlarının olmadığını belirterek, 'Bizim sevdamız, doğuştan gelen meşru haklarımız, bizim mücadelemizin özü budur' dedi.
GENEL 22.3.2019
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Giresun'da STK temsilcileri, muhtarlar ve partil
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Ordu ziyaretinin ardından geldiği Giresun'da Sivil Toplum Kurumları'nın (STK) temsilcileri, muhtarlar, partililer ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.
GENEL 22.3.2019
Şehit Gazi Birlik-Sen Genel Başkanı Yetkin Şemdinli'de
Şehit Gazi Birlik-Sen Genel Başkanı Adem Yetkin, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.
GENEL 22.3.2019
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 'Tükiye'nin en önemli sorunu üretememek'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin en önemli sorununun üretememek olduğunu belirterek 'Üretimi sürdüremezsek beka sorunu ortaya çıkar; Bir ülkenin beka sorunu geleceği planlayamamaktır' dedi.
GENEL 22.3.2019
Kahramanmaraş'ta ASKF genel kurula gidiyor
Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Adayı Eftal Karaçalı, amatör spora gençleri teşvik edeceklerini ve madde bağımlığından uzaklaştıracaklarını söyledi.
GENEL 22.3.2019
Memur Sen Genel Başkanı Yalçın: 'İstikrarsızlık bu ülkeye kaybettirir'
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, seçimleri yerel seçim olarak görmenin ötesinde değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, 'İstikrarsızlık bu ülkeye kaybettirir' dedi.
GENEL 21.3.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Nevruz'da provokasyona yeltenenler zillete düşenlerd
Tokat mitinginde halka seslenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nevruz'da provokasyona yeltenenlerin zillete düşenler olduğunu söyledi.
GENEL 21.3.2019
THY Genel Müdürü Ekşi: 'Uçak filosunda dünyada 10'uncu büyük havayoluyuz'
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin uçak filosunda dünyada 10'uncu büyük havayolu olduğunu belirterek 'İstanbul Havalimanı ile sadece Türk Hava Yolları değil Türk Sivil Havacılığı da şaha kalkacaktır. İstanbul, Avrupa, Asya ve Afrika'nın ana aktarma merkezlerinden bir tanesi haline gelecek.' dedi.
GENEL 20.3.2019
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Soykarcı: 'Her zaman gönlümüzdes
Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı ve federasyon yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret etti. Soykarcı, Türkiye'de amatör spora en büyük desteği Başkan Çelik'in verdiğini belirtti ve yapılanları unutmayacaklarını söyledi.
GENEL 19.3.2019
Yeni genel müdürden Turkcell hisselerine güven mesajı
Turkcell Genel Müdürlük görevine 15 Mart itibariyle vekaleten atanan Murat Erkan dün gerçekleştirdiği hisse alım işlemleriyle piyasalara Turkcell hisselerine güven mesajı verdi.
GENEL 19.3.2019
HDP Eş Genel Başkanına soruşturma
HDP Eş Genel Başkanına soruşturma
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli hakkında terör propagandası yapmak suçundan soruşturma başlatıldı.
GENEL 19.3.2019
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu Manisa'da
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu Manisa'da
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, bir dizi program çerçevesinde Manisa'ya geldi.
GENEL 19.3.2019
AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, İnönü Savaşları Bozüyük Şehitliği'ni ziy
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, İnönü Savaşları Bozüyük Şehitliği'ni ziyaret ederek şehitler için dua etti.
GENEL 18.3.2019
DSP Genel Başkanı Aksakal: 'Devletin ekonomik beka sorunu var'
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Balıkesir'de basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Partisinin 10 maddelik 'Cumhuriyet Kent Projesi' hakkında bilgiler veren Aksakal, AK Parti iktidarını eleştirdi. Aksakal, 'Ekonomik beka sorunu var. Devlet iflasına doğru ilerliyoruz' dedi.
GENEL 18.3.2019
(Özel) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli: 'Yeni Zelanda saldırıs
'Gönülden Gönüle Buluşmaları' kapsamında Beykoz Kavacık'ta yaşayan Giresunlularla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, 'Yeni Zelanda saldırısının hedefi Türkiye'dir. Olayın arkasında kim olduğunu, kime mesaj vermek istediklerini biliyoruz. Boşuna uğraşmasınlar, burayı, bu duvarı, bu iradeyi geçemezler' dedi.
GENEL 18.3.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'dan şehit açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Irak'ın kuzeyindeki operasyonlar esnasında çıkan çatışmada 2 askerin şehit olduğu ve 8 askerin de yaralandığı olaya ilişkin açıklama yaptı.
GENEL 16.3.2019
Yeni Zelanda saldırısına değinen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Yeni Zelanda'da 2 camiye yapılan silahlı saldırı olayı ile ilgili, 'Söylemleri ile insan müsveddelerini böyle eylemleri icra edecek duruma getirenler var' dedi.
GENEL 15.3.2019
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrıldı
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden ayrıldı
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, bugün itibariyle görevinden ayrıldı.
GENEL 15.3.2019
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan, Yeni Zelanda'da yaşanan saldırıyı kınadı
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde iki camiye düzenlenen silahlı saldırıyı kınayarak, ''Müslüman ve Türk düşmanlığının ne noktada olduğunu üzülerek görüyoruz'' dedi.
GENEL 15.3.2019
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda'daki saldırıya kınama
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yeni Zelanda'da iki camiye yapılan saldırıya tepki göstererek, 'Dün buradaydık, kıyamete kadar da bu topraklarda olmaya devam edeceğiz' dedi.
GENEL 15.3.2019
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Erdoğan'a mahkeme çıkışı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı incitecek bugüne kadar tek bir söz söylemediğini belirterek 'Döndü ne yaptı.? Beni mahkemeye verdi. Versen ne olur kardeşim' dedi.
GENEL 12.3.2019
Prof. Dr. Uğur Özgöker yeniden genel başkan seçildi
Türk-Kuzey Kıbrıs Türk Ticaret Odası Derneği'nin (TKKTTOD) 9 Mart'ta Kıbrıs Evi'nde yapılan Olağan Genel Kurul'da, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker, oybirliği ile genel başkan seçildi.
GENEL 11.3.2019
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Samsun mitinginde konuştu
SAMSUN (İHA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun'da düzenlenen mitingde Millet İttifakı'na destek veren vatandaşlara seslendi.
GENEL 10.3.2019
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'den Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Ai
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, beraberindeki heyetle birlikte Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Federasyon'nu ziyaret etti.
GENEL 9.3.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan ev hanımlarına müjde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Sancaktepe'de düzenlenen Sevgi Yürüyüşü'ne katıldı. Kaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel ev hanımlarına müjdeli bir haber verdi.
GENEL 8.3.2019
Trakya Bölgesi İklim Değişikliği Ve Mücadele Projesi'nin Genel Kurul toplantısı
'Trakya Bölgesi'nde İklim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı Projesi'nin genel kurul toplantısı gerçekleşti.
GENEL 8.3.2019
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Bu ülkeyi yolda bulmadık. Şuna buna da t
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Muhalefet sadece iktidara laf söylemek adına 15 Temmuz hain darbe girişimine örtülü darbe diyorsa burada beka sorunu vardır. Bu ülkeyi yolda bulmadık. Kimseye de teslim edecek değiliz' dedi.
GENEL 7.3.2019
Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nin Olağan Genel Kurulu
Çorum Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek liste halinde gerçekleştirilen genel kurulda Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen oybirliğiyle yeniden Cemiyet Başkanlığına seçildi.
GENEL 7.3.2019
Türkiye genelinde 6 bin ustaya ulaşılacak
Petrol Ofisi, düzenlediği 'Usta Buluşmaları'na bu yıl da Maximus ile devam ediyor. Yapılan şirket açıklamasına göre 'Maximus Usta Buluşmaları', farklı illerde 58 günde düzenlenecek. 40 toplantı ile tüm Türkiye'yi dolaşacak 'Maximus Usta Buluşmaları', ağır ticari araçlara hizmet veren toplam 6 bin ustaya ulaşacak.
GENEL 7.3.2019
Hak-İş Genel Başkanı Arslan:
İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, 'kadınların çalışma hayatından kopmadan, çalışan kadınların çalışma hayatı ile aile hayatını uyumlu hale getirerek bir model geliştiriyoruz' dedi.
GENEL 7.3.2019
TSKB Genel Müdürü İnce: 'Kadın istihdamı, son 2 yılda yüzde 20 arttı'
TSKB Genel Müdürü Suat İnce: Türkiye'de kadının iş hayatındaki katılımı maalesef arzu ettiğimiz seviyelerde değil, Avrupa ve dünya standartlarının aşağısındadır. Aradan geçen iki yılda, kredi sağladığımız şirketlerde, kredi kullanımı sonrası kadın istihdamının yüzde 20 arttı' şeklinde konuştu.
GENEL 7.3.2019
'Yerelde olan her şeyin genelde de bir karşılığı var'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Atacağınız her oy toplanacak ve o akşam bir Türkiye fotoğrafı ortaya çıkacak. Bu Türkiye fotoğrafını bizler merakla beklediğimiz gibi aynı zamanda şer odakları da bekliyor. Yani yerelde olan her şeyin genelde de bir sorumluluğu, karşılığı var.' dedi.
GENEL 6.3.2019
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, 'Iğdır'ın tercihi cumhur ittifakı' dedi.
GENEL 6.3.2019
MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş: 'Her geçen yıl arıza sayısı düşüyor'
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, hizmet verdikleri alanlarda her geçen yıl arıza sayısının azaldığını söyledi.
GENEL 6.3.2019
Ağbal: 'Önümüzdeki süreç genel anlamda hem ekonomiyle ilgili olumlu gidişatın ar
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, 'Önümüzdeki süreç genel anlamda hem ekonomiyle ilgili olumlu gidişatın artacağı hem de kamunun daha fazla yatırım yapacağı bir dönem olacak' dedi.
GENEL 5.3.2019
KATSO Başkanı Fındıkoğlu'dan Genel Müdür Yıldırım'a ziyaret
Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi ve Seydiler OSB altyapı ve Elektrik çalışmaları konularına netlik kazandırmak üzere Organize Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım'ı ziyaret etti.
GENEL 5.3.2019
İZAYDAŞ Genel Müdürü Saraç; 'Yakılan tehlikeli atık 37 bin tona yaklaştı'
İZAYDAŞ'ta düzenlenen 1 yıllık çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, 'Bir yılda yakma tesisimize 42 Bin ton tehlikeli atık gelirken, yakılan tehlikeli atık 37 bin tona yaklaşıp rekor gerçekleşti' dedi.
GENEL 2.3.2019
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı'nı açtı
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Balıkesir'in Karesi Belediyesince yaptırılan ve Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun adı verilen parkın açılışına katıldı. Kalabalık ülkücü gençlerin eşlik ettiği Genel Başkan Sinan Ateş, 'Tarih ödüllerine de Fırat Yılmaz Çakıroğlu adına verirsek işte o zaman azizi hatırasına bir şey yaptık diyebiliriz' dedi.
GENEL 1.3.2019
TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Ölçü aleti muayene başvuruları dijitalleşti'
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ölçü ve ölçü aletleri muayene başvurularının artık internet üzerinden yapılacağını belirterek, 'Muayenesini geciktirenler 90 içinde başvuru yapmalı' dedi.
GENEL 1.3.2019
Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya: 'FETÖ, DAEŞ, PKK ve tüm terör örgütlerine karşı m
Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya başkanlığında Koordinasyon toplantısı düzenlendi. Uzunkaya, 'FETÖ, DAEŞ, PKK ve tüm terör örgütlerine karşı mücadelenin titizlikle ve kararlılıkla sürecek' dedi.
GENEL 27.2.2019
TESK Genel Başkanı Palandöken: 'İşsizliğin çözümü mikrokredide'
İşsizliği azaltmanın yolunun girişimcileri mikrokredilerle tanıştırmaktan geçtiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Mikrokrediler sayesinde küçük çaplı başlayan girişimcilik faaliyetleri istihdam oluşturarak işsizliğin önüne geçiyor' dedi.
GENEL 27.2.2019
Kızılay Sinop Şubesi genel kurulu
Kızılay Sinop Şubesi genel kurulu
Türk Kızılayı Sinop Şubesi 2019 Olağan Genel Kurulu'nda Kemal Albayrak tekrar başkan seçildi.
GENEL 23.2.2019
Cumhurbaşkanlığından 19 Mayıs'ın 100. yılı kutlamaları genelgesi
Cumhurbaşkanlığından 19 Mayıs'ın 100. yılı kutlamaları genelgesi
Cumhurbaşkanlığı 19 Mayıs 1919'un 100. yılı kutlamaları genelgesi bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.
GENEL 22.2.2019
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, 'Iğdır'da AK Parti ve MHP'nin ortak aday çıkarak ittifakta uzlaşmaları bir Iğdırlı olarak bizleri son derece mutlu ve memnun etmiştir' dedi.
GENEL 20.2.2019
Allianz'da Oto Sigortaları Genel Müdür Yardımcılığı'na Dr. Suat Didari getirildi
Allianz Türkiye'de; 1 Ocak 2019 itibarıyla Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olan Fahri Kaan Toker'den boşalan Oto Sigortaları Liderliği, Genel Müdür Yardımcılığı'na dönüştürülerek bu göreve ve İcra Kurulu Üyeliği'ne, Organizasyon Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Dr. Suat Didari getirildi.
GENEL 19.2.2019
Vatandaşlar genel güvenlik konularında bilgilendiriliyor
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri vatandaşları genel güvenlik konularında bilgilendiriyor.
GENEL 16.2.2019
Genel merkez açmaktan vazgeçti
Genel merkez açmaktan vazgeçti
Ticaret devi Amazon New York'ta genel merkez açma düşüncesinden vazgeçti.
GENEL 15.2.2019
Kabadüz Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı
Kabadüz Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı
Kabadüz Ziraat Odası Başkanlığı'na Mustafa Kemal Baş seçildi.
GENEL 10.2.2019
Söke Kartalları Beşiktaşlılar Derneği ilk genel kurulunu yaptı
Söke Kartalları Beşiktaşlılar Derneği ilk genel kurulunu yaptı
Söke Kartalları Beşiktaşlılar Derneği birinci olağan genel kurul toplantısını yaptı.
GENEL 10.2.2019
CHP Genel Merkezi Samsun'daki Adayını Açıkladı
CHP'de merakla beklenen 16 belediye başkan adayı daha açıklandı. Genel Merkez tarafından yapılan açıklamada Samsun'un bir ilçesi de yer aldı.
GENEL 7.2.2019
KARDEMİR Genel Müdürü Soykan'dan ilk açıklama
Önceki gün KARDEMİR AŞ. Genel Müdürlüğü görevine getirilen Dr. Hüseyin Soykan, fabrikanın yeni yatırımlar sonrası yıllık 3.5 milyon ton seviyesine çıkacağını hatırlatarak, 'Çubuk Kangal Haddehanemizde yeni çelik kalitelerinin ürün gamına eklenmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz' dedi.
GENEL 6.2.2019
KARDEMİR AŞ. Genel Müdürlüğüne Soykan atandı
KARDEMİR AŞ. Genel Müdürlüğüne Soykan atandı
Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş Genel Müdürlüğüne Dr. Hüseyin Soykan atandı.
GENEL 4.2.2019
Genel Sekreter Bayram, metro çalışmalarını inceledi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Gebze-Darıca Metrosu'nun yapımı devam eden istasyon şantiyelerinde incelemelerde bulundu.
GENEL 4.2.2019
Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya,'Terör konusunda önemli mesafe alındı'
Bölgede uzun süredir yapılan istikrarlı çalışmalar ile terör konusunda önemli bir mesafe alındığını belirten Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, huzur ve güven ortamının vatandaşın günlük hayatına yansıdığını bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
GENEL 2.2.2019
Türk Metal Sendikası Eskişehir 1 Nolu Olağan Genel Kurul Toplantısı
Türk Metal Sendikası Eskişehir 1 Nolu Şube 3'üncü Olağan Genel Kurulu üyenin katılımıyla bir otelin toplantı salonunda gerçekleşti.
GENEL 2.2.2019
Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya: 'Tam tabiriyle terörün beli kırıldı'
Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Tunceli ziyaretinde yaptığı açıklamada, kentte tam anlamıyla terörün belinin kırıldığını ve 2018 yılında asayiş hizmetleri anlamında son derece olumlu bir tablo çizdiğini söyledi.
GENEL 1.2.2019
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Seçim masa başında değil sahada kazanılı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette, 'Ne kadar güçlü olursanız olun, istediğiniz kadar da iktidar partisi olun, seçim masa başında değil sahada kazanılır' dedi.
GENEL 1.2.2019
Türkiye genelinde hava nasıl olacak?
Türkiye genelinde hava nasıl olacak?
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, Türkiye genelinde yarın parçalı ve çok bulutlu hava görülecek.
GENEL 31.1.2019
İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya: 'Türkiye de iş bulamayanların en büyük sıkıntısı ma
Uşak İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2019 yılı 1. olağan toplantısı, Vali Funda Kocabıyık başkanlığında ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya'nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
GENEL 31.1.2019
TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Çocuk işçiliği ile mücadeleye devam edeceğiz'
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2018 yılında başlattıkları çocuk işçiliği ile mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceklerini söyledi.
GENEL 30.1.2019
Gökmeydan Spor Kulübü'nün olağan genel kurul toplantısı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü' nün olağan genel kurul toplantısında Hilmi Yıldırım oy birliği ile tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.
GENEL 29.1.2019
BBP Genel Başkanı Destici: 'HDP'nin güçlü olduğu seçim çevrelerinde karşısında h
HDP'nin ve PKK'nın güçlü olduğu seçim çevrelerinde karşısındaki en güçlü adayın desteklenmesi gerektiğini belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP'nin belediyecilik anlayışıyla da milletin tanışma vaktinin geldiğini söyledi.
GENEL 27.1.2019
Türk Telekom, yeni hissedarının katılımıyla olağanüstü genel kurulunu gerçekleşt
Türk Telekom'un olağanüstü genel kurulunda, yeni hissedarı şirket ana sözleşmesine eklenirken, yönetim kurulu üye sayısı daha hızlı ve esnek çalışmayı sağlamak için 12'den 9'a indirildi.
GENEL 25.1.2019
Bakan Yardımcısı Ersoy: 'Ülke genelinde 700 terörist kaldı'
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Yalova'da terörle mücadelede gelinen nokta hakkında bilgi verdi. Ersoy, 'Ülke genelinde 700 terörist kaldı. Terör örgütünün eylem yapma kabiliyeti ve kapasitesi kalmadı' dedi.
GENEL 25.1.2019
ÇAYMER Genel Müdürü Selçuk Azman: 'ÇAYMER çaya yeni bir ivme kazandıracak'
ÇAYMER Genel Müdürü Selçuk Azman: 'ÇAYMER çaya yeni bir ivme kazandıracak'
Rize Valisi Kemal Çeber ve Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi, Rize Çay Araştırma Uygulama Merkezini (ÇAYMER) ziyaret etti.
GENEL 24.1.2019
Genel Sekreter Bayram, tramvay çalışmalarını inceledi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Sekapark-Plajyolu arası arasında yapılan tramvay hattının 2. etap çalışmalarını inceledi.
GENEL 24.1.2019
Hekagro Genel Müdürü Hekimoğlu: 'Son 10 yıldır hepinizin bildiği gibi küresel ıs
Hekagro Genel Müdürü Enis Hekimoğlu, 'Son 10 yıldır hepinizin bildiği gibi küresel ısınma yeryüzünün baş belası. İşte biz yeni teknolojilerle, uygulanan özel gübrelerle karbon salınımını azaltıyoruz. 500 milyon dolara varan ihracat yapabileceğimizi düşünüyoruz' dedi.
GENEL 22.1.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Elvan: 'Türkiye'de her yıl 1 milyon 100 bin gen
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Türkiye'nin, dünyada iş gücüne katılım oranı en hızlı artan ülkelerin başında geldiğini belirterek, 'Her yıl yaklaşık 1 milyon 100 bin kardeşimiz iş gücü piyasasına girmiş. Kadınların iş gücüne katılım oranı yüzde 23'ten yüzde 34'e yükselmiş' dedi.
GENEL 19.1.2019
Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Giresun'da boş meydana konuştu
Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Giresun'da boş meydana konuştu
Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Giresun'da düzenlediği mitingde boş meydana konuştu.
GENEL 19.1.2019
Eyüp Gözgeç: 'Olağanüstü genel kurulda tekrar aday olacağım'
Türkiye Boks Federasyonunun eski Başkanı Eyüp Gözgeç, 27 Şubat'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda tekrar başkan adayı olacağını söyledi.
GENEL 19.1.2019
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Güvenli bölge bir araç olarak kullanılac
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 'Suriye'nin kuzeyi eğer uluslararası camia olarak güvenli bölge olarak kullanılmış olsaydı belki binlerce, on binlerce Suriyeli kardeşimiz ölmeyecekti, şehirler tarumar edilmeyecekti' dedi.
GENEL 18.1.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Başkan Gümrükçüoğlu'na ziyaret
AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.
GENEL 18.1.2019
SASKİ Genel Kurulu olağanüstü toplandı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) Genel Kurulu, 2019 yılının 1. birleşiminin 1. oturumuna ait olağanüstü toplantısı yapıldı.
GENEL 16.1.2019
Tur Assist'te yeni genel müdür
Tur Assist'te yeni yılla birlikte üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin Genel Müdürü olarak görev alan Cemal Fenercioğlu emekliye ayrılırken, boşalan genel müdürlük koltuğuna Nevra Yener getirildi.
GENEL 16.1.2019
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya;
Kastamonu'da bir programda konuşan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Türkiye'de üçüncü çeyrekte 282 bin kadının istihdam edildiğini belirterek, 'Bütün kötü senaryolara rağmen 1 milyon 247 bin 188 kişinin istihdamına aracılık ettik' dedi.
GENEL 15.1.2019
Kastamonuspor 1966 Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup'ta Kastamonu'yu temsil eden Kastamonuspor 1966'da gerçekleşen olağan kongrede Erkan Ahmet Özcan, başkan olarak seçildi.
GENEL 14.1.2019
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, doktorun saldırıya uğradığı hastaneyi ziya
Samsun'da bir hasta yakınının hastanede saldırıya uğrayarak darp edilmesi olayıyla ilgili Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş olayın meydana geldiği hastaneye ziyaret ederek sağlık çalışanlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
GENEL 13.1.2019
Elazığspor'da olağanüstü genel kurul ertelendi
Elazığspor'da olağanüstü genel kurul ertelendi
Elazığspor Olağanüstü Genel Kurulu, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi.
GENEL 12.1.2019
İl Genel Meclisi Üyesi Çelebioğlu'nun Acı Günü
İl Genel Meclisi Üyesi Çelebioğlu'nun Acı Günü
Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Genel Meclisi Üyesi Kazım Çelebioğlu'nun kız kardeşi vefat etti.
GENEL 11.1.2019
FKA Genel Sekreteri Yoğunlu, 'Bölge illerimize 140 Milyon TL hibe desteği sağla
Gerek özel sektörlere gerek kamu kurum ve kuruluşlara toplamda 140 Milyon TL hibe desteği sağladıklarını belirten Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, 'Desteklenecek projelerle bölgeye yaklaşık 250 milyon liralık yatırım gerçekleştirilmesini öngörüyoruz' dedi.
GENEL 10.1.2019
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Aktürk: '1130 sayılı karar sadece
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığının 1130 sayılı kararının sadece bu seçime özel düzenlenmediğini, 2014 yılı ve öncesinde de seçimlerde uygulandığını söyledi.
GENEL 10.1.2019
OMSAN Lojistik'e yeni genel müdür
OMSAN Lojistik'e yeni genel müdür
OYAK Grup şirketlerinden OMSAN Lojistik'in yeni Genel Müdürü Dr. A. Bülent Sabuncu oldu.
GENEL 8.1.2019
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in acı günü
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in acı günü
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in kayın validesi Sabire Atakan son yolculuğuna uğurlandı.
GENEL 5.1.2019
Bahçeli'den MHP Teşkilatına Genelge
Bahçeli'den MHP Teşkilatına Genelge
MHP lideri Devlet Bahçeli, parti teşkilatına seçim genelgesi gönderdi.
GENEL 4.1.2019
VMD Genel Başkanı Özgür Kubuş'tan yeni yıl mesajı
VMD Genel Başkanı Özgür Kubuş'tan yeni yıl mesajı
Vergi Müfettişleri Derneği (VMD) Genel Başkanı Özgür Kubuş, vergi müfettişine yönelik yeni yıl mesajı yayımladı.
GENEL 1.1.2019
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tuzcuoğlu'ndan personele ziyaret
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, Kent Estetiği Daire Başkanlığı Kent Bakım Onarım Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
GENEL 28.12.2018
Fatih Sanayi Sitesi Derneği'nde Olağan Genel Kurul yapıldı
Fatih Sanayi Sitesi Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. 150 üyenin katılımıyla yapılan Genel Kurul sonrası Başkan Tahsin Terzi ve yönetimi güven tazeledi.
GENEL 27.12.2018
Genel Menajer Mustafa Aztopal İmzaladı
Yılport Samsunspor, genel menajerlik görevine Hollanda'nın Fortuna Sittard takımında görev yapan Mustafa Aztopal'ı getirdi.
GENEL 26.12.2018
Samsun Haberleri: Yavuz, 'Güvenli Yarınlara İlk Adım Projesi' Hakkında Konuştu!
Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, 'Güvenli Yarınlara İlk Adım Projesi' faaliyetlerinin hem aileler hem de çocuk ve gençler üzerinde emniyet teşkilatlarına duyulan güvende olumlu izlenimler bıraktığını söyledi.
GENEL 13.12.2018
Genel cerrah bıçaklanarak öldürüldü
Elazığ'da Fırat Üniversitesi Hastanesinde görevli Genel Cerrah Doç. Dr. Mustafa Girgin bıçaklanarak öldürüldü. Cinayetle ilgili bir kadın doktor ve bir üniversite öğrencisi gözaltına alındı.
GENEL 8.12.2018
Genelkurmak Başkan Adayını Açıklayacak
Amerika Başkanı Trump'ın Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mark Milley'i, Genelkurmay Başkanlığına aday göstereceği öğrenildi.
GENEL 8.12.2018
TBMM Başkanı Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile görüştü
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.
GENEL 2.12.2018